Dětské multifunkční lehátko Baby Mix poslouží vašemu dítěti od narození až do dosažení hmotnosti 18 kg. Pro úplně malá miminka jej lze použít jako houpací lehátko s melodií, světlem a vibrací. Jakmile vaše dítě vyroste, můžete toto lehátko změnit na křesílko. Lze jej aretovat i do pevné polohy vhodné na příklad ke krmení. Je vybaveno odnímatelnou hrazdou se třemi hračkami, nastavitelnou opěrkou zad a vibračním a zvukovým a světelným modulem, který zpříjemní chvíle vašemu dítěti.
Můžete v něm miminko uložit ke krátkému spánku, stačí pouze opěradlo sklopit, zapnout bezpečnostní pásy, zapnout funkci jemných vibrací a namontovat držák s hračkami. Starší děti v něm mohou sedět, houpat se, prohlížet si knížky nebo si kreslit.
Jako lehátko je vhodné do 9 kg. Křesílko je vhodné pro děti do 18 kg (aretace houpacích lišt).
Je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na každý detail.
Materiál: 100% polyester. Vibrační a hudební modul je napájen bateriemi typu LR6(AA) 1,5 V (baterie nejsou součástí dodávky).

CHARAKTERISTIKA:
– jako lehátko určeno dětem do 9 kg
– jako křesílko určeno dětem do 18 kg
– funkce houpacího křesla (houpací lišty s možností aretace)
– panel s hudbou, vibracemi a světelnými efekty
– dvoupolohové nastavení sklonu opěradla
– nastavitelné tříbodové bezpečnostní pásy
– odnímatelná hrazdička s hračkami
– kvalitní kovová konstrukce
– měkký, příjemný na dotek potah

ROZMĚRY:
– délka: 80 cm, šířka: 40 cm, výška: 70 cm
– šířka sedadla: 25 cm, výška od země k sedáku: 25 cm, hloubka sedáku: 27 cm, výška opěradla: 42 cm

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: DS46264626 Kategorie: , ,

Dětské multifunkční lehátko Baby Mix poslouží vašemu dítěti od narození až do dosažení hmotnosti 18 kg. Pro úplně malá miminka jej lze použít jako houpací lehátko s melodií, světlem a vibrací. Jakmile vaše dítě vyroste, můžete toto lehátko změnit na křesílko. Lze jej aretovat i do pevné polohy vhodné na příklad ke krmení. Je vybaveno odnímatelnou hrazdou se třemi hračkami, nastavitelnou opěrkou zad a vibračním a zvukovým a světelným modulem, který zpříjemní chvíle vašemu dítěti. Můžete v něm miminko uložit ke krátkému spánku, stačí pouze opěradlo sklopit, zapnout bezpečnostní pásy, zapnout funkci jemných vibrací a namontovat držák s hračkami. Starší děti v něm mohou sedět, houpat se, prohlížet si knížky nebo si kreslit. Jako lehátko je vhodné do 9 kg. Křesílko je vhodné pro děti do 18 kg (aretace houpacích lišt).Je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na každý detail. Materiál: 100% polyester. Vibrační a hudební modul je napájen bateriemi typu LR6(AA) 1,5 V (baterie nejsou součástí dodávky).CHARAKTERISTIKA:- jako lehátko určeno dětem do 9 kg- jako křesílko určeno dětem do 18 kg- funkce houpacího křesla (houpací lišty s možností aretace)- panel s hudbou, vibracemi a světelnými efekty- dvoupolohové nastavení sklonu opěradla- nastavitelné tříbodové bezpečnostní pásy- odnímatelná hrazdička s hračkami – kvalitní kovová konstrukce- měkký, příjemný na dotek potahROZMĚRY:- délka: 80 cm, šířka: 40 cm, výška: 70 cm- šířka sedadla: 25 cm, výška od země k sedáku: 25 cm, hloubka sedáku: 27 cm, výška opěradla: 42 cm

Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Nábytek > Lehátka > Dětské polohovací lehátka

EAN

5902216921061

Kód:

DS46264626

Varianta

Multifunkční houpací lehátko pro miminko Baby Mix růžovo-bílé – růžová