Ruční odsávačka k odstraňování hlenu z nosíku kojence.
Ulevte svému děťátku od ucpaného nosu. Odsávačka hlenů Akuku perfektně vyčistí nosík kojencům i menším dětem, které se ještě neumí vysmrkat samy. Její použití je snadné, rychlé a hygienické. Skládá se z koncovky, která se zavádí do nosíku dítěte, hadičky, nádržky a náustku, který rodič drží v ústech. Taková odsávačka je velmi vhodná na cesty nebo na procházky, protože je malá a lze ji použít všude, např. v autě nebo na procházce s dítětem. Ruční odsávačka navíc nevydává žádný zvuk, takže se jí dítě nebojí. Koncovka je navržena tak, aby se nedal zavést příliš hluboko a nepoškodil sliznici.

Odsávačka se skládá ze čtyř částí:
1. silikonová špička – 2 kusy
2. nádoba na hlen
3. silikonová trubička spojuje nádržku s plastovou koncovkou.
4. k odsávání se používá plochá plastová špička
Návod k použití:
Dítě položte do polohy v polosedě a opřete mu záda a hlavičku o předloktí nebo do polohy vsedě.
1. sestavte všechny součásti odsávačky podle obrázku
2. vložte plastovou špičku odsávačky do úst
3. přidržte silikonový hrot u nosní dírky
4. odsávejte po dobu maximálně 5 sekund
5. odsávání opakujte, dokud do sběrné nádoby nevytéká žádný hlen
6. rozeberte odsávačku a důkladně ji umyjte. Je třeba ji před každým použitím a po něm sterilizovat ve vroucí vodě nebo sterilizačním roztoku.
Upozornění:
Při použití odsávačky v případě poranění nosu nebo hemofilie se doporučuje mimořádná opatrnost. Nikdy nenechávejte dítě při používání odsávačky samotné. Nevkládejte do mikrovlnné trouby. Tento výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento leták si uschovejte pro informaci nebo pro případ reklamace.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: DS23105965 Kategorie: , ,

Ruční odsávačka k odstraňování hlenu z nosíku kojence.Ulevte svému děťátku od ucpaného nosu. Odsávačka hlenů Akuku perfektně vyčistí nosík kojencům i menším dětem, které se ještě neumí vysmrkat samy. Její použití je snadné, rychlé a hygienické. Skládá se z koncovky, která se zavádí do nosíku dítěte, hadičky, nádržky a náustku, který rodič drží v ústech. Taková odsávačka je velmi vhodná na cesty nebo na procházky, protože je malá a lze ji použít všude, např. v autě nebo na procházce s dítětem. Ruční odsávačka navíc nevydává žádný zvuk, takže se jí dítě nebojí. Koncovka je navržena tak, aby se nedal zavést příliš hluboko a nepoškodil sliznici.Odsávačka se skládá ze čtyř částí:1. silikonová špička – 2 kusy2. nádoba na hlen3. silikonová trubička spojuje nádržku s plastovou koncovkou.4. k odsávání se používá plochá plastová špička
Návod k použití:Dítě položte do polohy v polosedě a opřete mu záda a hlavičku o předloktí nebo do polohy vsedě.1. sestavte všechny součásti odsávačky podle obrázku2. vložte plastovou špičku odsávačky do úst3. přidržte silikonový hrot u nosní dírky 4. odsávejte po dobu maximálně 5 sekund5. odsávání opakujte, dokud do sběrné nádoby nevytéká žádný hlen6. rozeberte odsávačku a důkladně ji umyjte. Je třeba ji před každým použitím a po něm sterilizovat ve vroucí vodě nebo sterilizačním roztoku.
Upozornění:Při použití odsávačky v případě poranění nosu nebo hemofilie se doporučuje mimořádná opatrnost. Nikdy nenechávejte dítě při používání odsávačky samotné. Nevkládejte do mikrovlnné trouby. Tento výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento leták si uschovejte pro informaci nebo pro případ reklamace.

Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Potřeby > Péče o dítě > Odsávačka hlenů pro kojence

EAN

5901780131081

Kód:

DS23105965

Varianta

Kojenecké body s dlouhým rukávem Koala Wild Bear – dle obrázku/80 (9-12m)