Chytrá digitální video chůvička Avent SDC923/26 – bílá

8481 

Začněte s monitorováním hned po rozbalení díky předem připojené rodičovské a dětské jednotce. Snadné nastavení Wi-Fi a spárování dětské jednotky s aplikací Monitor + tak, jak vám to nejlépe vyhovuje.
Sleduje Vaše dítě doma i na cestách. Dejte pozor na své dítě bezpečně a odkudkoliv s monitorem pro děti Philips Avent Connected. Náš Systém Secure Connect vás udrží ve spojení s vaším prckem v celé domácnosti. A s aplikací Baby Monitor + se můžete přihlásit odkudkoliv.
Vlastnosti:
– připojte se odkudkoliv
– Full HD kamera s nočním viděním a digitálním zvětšením
– dosah až do 400 metrů venku a 50m doma, neomezený rozsah vyžaduje internetové připojení
– až 12 hodin bezdrátového sledování s rodičovskou jednotkou
– integrovaný teploměr
– uklidňující noční světlo
– 15 uklidňujících melodií
– oboustranný přenos
– Secure connect- zajišťuje soukromí
– aplikace Baby Monitor+

1 skladem

Katalogové číslo: DS26854322 Kategorie: , ,

Začněte s monitorováním hned po rozbalení díky předem připojené rodičovské a dětské jednotce. Snadné nastavení Wi-Fi a spárování dětské jednotky s aplikací Monitor + tak, jak vám to nejlépe vyhovuje.Sleduje Vaše dítě doma i na cestách. Dejte pozor na své dítě bezpečně a odkudkoliv s monitorem pro děti Philips Avent Connected. Náš Systém Secure Connect vás udrží ve spojení s vaším prckem v celé domácnosti. A s aplikací Baby Monitor + se můžete přihlásit odkudkoliv.Vlastnosti: – připojte se odkudkoliv- Full HD kamera s nočním viděním a digitálním zvětšením- dosah až do 400 metrů venku a 50m doma, neomezený rozsah vyžaduje internetové připojení- až 12 hodin bezdrátového sledování s rodičovskou jednotkou- integrovaný teploměr- uklidňující noční světlo- 15 uklidňujících melodií- oboustranný přenos- Secure connect- zajišťuje soukromí- aplikace Baby Monitor+

Domů » Obchod » Kojenecké Potřeby » Chůvičky » Video chůvičky » Chytrá digitální video chůvička Avent SDC923/26 – bílá
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Potřeby > Chůvičky > Video chůvičky

Produkt

Chytrá digitální video chůvička Avent SDC923/26 – bílá

EAN

8710103974611

Kód:

DS26854322