Dětská deka s výplní New Baby Vafle

Oboustranná dětská deka s výplní české značky New Baby je hřejivá, měkká a příjemná na dotek. Je vyrobena z nejkvalitnějších bavlněných látek a výplně z antialegrického dutého vlákna.
Deka je vyrobena ze dvou typů látek. První tkanina s vaflovou vazbou je textilie s plastickým povrchem a charakteristickým jamkovým čtverečkováním. Díky výborné savosti se často používá na ručníky, osušky, župany, ale i usínáčky, zavinovačky, hnízdečka a deky. Druhá strana je vyrobena z nejkvalitnější bavlněné látky s originálním potiskem. Veškeré použité materiály mají certifikaci ÖKO TEX STANDARD 100, nepouští barvu a nevyvolávájí alergické reakce
Deka je vhodná pro použití do dětské postýlky, kočárku, vajíčka, na doma jako přikrývka nebo podložka pod miminko. Díky kvalitní výplni je příjemně měkká a hřejivá, výplň dobře drží uvnitř a nijak se neposouvá.
CHARAKTERISTIKA:
– oboustranný design
– zateplená výplň z antialegrického dutého vlákna, deka je měkká, hřejivá a příjemná na dotek
– originální a příjemné barvy
– nepouští barvu a nevyvolává alergické reakce
– nejsou použity žádné knoflíky ani žádné další plastové nebo ocelové části, které mohou být pro Vaše dítě nebezpečné
– vyrobeno v EU
– certifikát ÖKO TEX STANDARD 100

Rozměry: 80×102 cm
Složení: 100% bavlna, výplň: antialergické vlákno

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: DS28950236 Kategorie: , ,

Oboustranná dětská deka s výplní české značky New Baby je hřejivá, měkká a příjemná na dotek. Je vyrobena z nejkvalitnějších bavlněných látek a výplně z antialegrického dutého vlákna.Deka je vyrobena ze dvou typů látek. První tkanina s vaflovou vazbou je textilie s plastickým povrchem a charakteristickým jamkovým čtverečkováním. Díky výborné savosti se často používá na ručníky, osušky, župany, ale i usínáčky, zavinovačky, hnízdečka a deky. Druhá strana je vyrobena z nejkvalitnější bavlněné látky s originálním potiskem. Veškeré použité materiály mají certifikaci ÖKO TEX STANDARD 100, nepouští barvu a nevyvolávájí alergické reakceDeka je vhodná pro použití do dětské postýlky, kočárku, vajíčka, na doma jako přikrývka nebo podložka pod miminko. Díky kvalitní výplni je příjemně měkká a hřejivá, výplň dobře drží uvnitř a nijak se neposouvá.
CHARAKTERISTIKA:- oboustranný design- zateplená výplň z antialegrického dutého vlákna, deka je měkká, hřejivá a příjemná na dotek- originální a příjemné barvy- nepouští barvu a nevyvolává alergické reakce- nejsou použity žádné knoflíky ani žádné další plastové nebo ocelové části, které mohou být pro Vaše dítě nebezpečné – vyrobeno v EU- certifikát ÖKO TEX STANDARD 100Rozměry: 80×102 cm Složení: 100% bavlna, výplň: antialergické vlákno

Domů » Obchod » Kojenecké Potřeby » Osušky, deky » Deky » Dětská deka s výplní New Baby Vafle
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Potřeby > Osušky, deky > Deky

Produkt

Dětská deka s výplní New Baby Vafle

EAN

8596164076071

Kód:

DS28950236

Varianta

hvězdičky 80×102 cm – bílá