Dětská dřevěná hračka Viga Hamburger a Sendvič – multicolor

304 

Dětská dřevěná hračka Viga Hamburger a Sendvič je kreativní set pro malé kuchaře a kuchařky, kdy příprava snídaně už nebude nudná. Všechny výrobky jsou spojeny suchým zipem, který poskytuje nekonečnou zábavu. Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našich výrobků, a proto barvy použité na hračkách nejsou toxické a splňují bezpečnostní standardy (EN71 a ASTM). Určeno pro děti od 18 měsíců. Souprava obsahuje:
– nůž
– 2 plátky toastu
– 2 části housky
– 2 listy hlávkového salátu
– 2 plátky rajčat
– plátek žlutého sýra
– plátek šunky
Rozměry: dxvxš cca 14×7,5×4,5 cm.

2 skladem

Katalogové číslo: DS28112973 Kategorie: , ,

Dětská dřevěná hračka Viga Hamburger a Sendvič je kreativní set pro malé kuchaře a kuchařky, kdy příprava snídaně už nebude nudná. Všechny výrobky jsou spojeny suchým zipem, který poskytuje nekonečnou zábavu. Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našich výrobků, a proto barvy použité na hračkách nejsou toxické a splňují bezpečnostní standardy (EN71 a ASTM). Určeno pro děti od 18 měsíců. Souprava obsahuje:- nůž- 2 plátky toastu- 2 části housky- 2 listy hlávkového salátu- 2 plátky rajčat- plátek žlutého sýra- plátek šunkyRozměry: dxvxš cca 14×7,5×4,5 cm.

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Dřevěné hračky pro nejmenší » Dětská dřevěná hračka Viga Hamburger a Sendvič – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dětská dřevěná hračka Viga Hamburger a Sendvič – multicolor

EAN

6934510508104

Kód:

DS28112973