Dětská dřevěná magnetická mozaika Viga – multicolor

634 

Viga nabízí magnetickou stohovací mozaiku. Tento nádherný výrobek se skládá ze 40 dřevěných barevných bloků různých tvarů a barev a 20 desek/listů se vzory, které poskytují inspiraci a pomohou při vytváření obrázků.
Všechny dílky mozaiky lze sbalit do sáčku, který je součástí sady, což pomáhá udržovat pořádek v herním prostoru batolete.
Magnetická geometrická mozaika je ideální pro školu, školku i domácí výuku a také pro terapeutická cvičení. Magnetická hodnota umožňuje hodiny zábavy pro celou rodinu.
Sada obsahuje :
– 40 barevných dřevěných kostek různých barev a tvarů.
– 20 oboustranných desek s fígly se 40 vzory
– sáček na magnetické kostky.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvam.
Hračka splňuje bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Hračka je vhodná pro děti starší 3 let

1 skladem

Katalogové číslo: DS77717906 Kategorie: , ,

Viga nabízí magnetickou stohovací mozaiku. Tento nádherný výrobek se skládá ze 40 dřevěných barevných bloků různých tvarů a barev a 20 desek/listů se vzory, které poskytují inspiraci a pomohou při vytváření obrázků.Všechny dílky mozaiky lze sbalit do sáčku, který je součástí sady, což pomáhá udržovat pořádek v herním prostoru batolete.Magnetická geometrická mozaika je ideální pro školu, školku i domácí výuku a také pro terapeutická cvičení. Magnetická hodnota umožňuje hodiny zábavy pro celou rodinu.Sada obsahuje :- 40 barevných dřevěných kostek různých barev a tvarů.- 20 oboustranných desek s fígly se 40 vzory- sáček na magnetické kostky.Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvam.Hračka splňuje bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Hračka je vhodná pro děti starší 3 let

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Tahací » Dětská dřevěná magnetická mozaika Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Tahací

Produkt

Dětská dřevěná magnetická mozaika Viga – multicolor

EAN

6934510506421

Kód:

DS77717906