Dětská dřevěná mozaika a Člověče nezlob se Viga – multicolor

828 

Skládačka 2 v 1 od společnosti Viga je jednou z nejkrásnějších hraček, která vydrží dlouho a poskytne vašemu dítěti mnoho let zajímavé a kreativní hry. Různobarevné korálky nabízejí nekonečné možnosti uspořádání různých obrázků. Podnítí představivost vašeho dítěte a poskytnou mu hodiny kreativní hry. Vaše děťátko si procvičí přesnost a trpělivost a rozvine manuální dovednosti.
Sada je dodávána s 24 vzorovými kartičkami s obrázky, kterými se vaše dítě může zpočátku inspirovat. Po otočení desky si zahrajete klasickou hru "Ludo", která vašemu dítěti poskytne nezapomenutelné chvíle a dobrou zábavu.
Hračka je zabalena v barevné kartonové krabici. Díky estetickému balení je hračka ideální jako dárek!

Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena netoxickými barvami v zářivých barvách, které upoutají pozornost a podpoří hru a zároveň poskytnou spoustu zábavy.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro děti starší 3 let.

TECHNICKÉ ÚDAJE:40cm x 30cm x 27cm

1 skladem

Katalogové číslo: DS84084511 Kategorie: , ,

Skládačka 2 v 1 od společnosti Viga je jednou z nejkrásnějších hraček, která vydrží dlouho a poskytne vašemu dítěti mnoho let zajímavé a kreativní hry. Různobarevné korálky nabízejí nekonečné možnosti uspořádání různých obrázků. Podnítí představivost vašeho dítěte a poskytnou mu hodiny kreativní hry. Vaše děťátko si procvičí přesnost a trpělivost a rozvine manuální dovednosti.Sada je dodávána s 24 vzorovými kartičkami s obrázky, kterými se vaše dítě může zpočátku inspirovat. Po otočení desky si zahrajete klasickou hru "Ludo", která vašemu dítěti poskytne nezapomenutelné chvíle a dobrou zábavu.Hračka je zabalena v barevné kartonové krabici. Díky estetickému balení je hračka ideální jako dárek!
Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena netoxickými barvami v zářivých barvách, které upoutají pozornost a podpoří hru a zároveň poskytnou spoustu zábavy.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Tato hračka je vhodná pro děti starší 3 let.
TECHNICKÉ ÚDAJE:40cm x 30cm x 27cm

Domů » Obchod » Dětská dřevěná mozaika a Člověče nezlob se Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dětská dřevěná mozaika a Člověče nezlob se Viga – multicolor

EAN

6934510599904

Kód:

DS84084511