Dětská interaktivní nafukovací vodní podložka Akuku mořský svět – modrá

320 

Interaktivní podložka vyrobená z kvalitního materiálu, který zaručuje mimořádnou odolnost. Okraj podložky nafoukněte a do středu napusťte vodu. Uvnitř je 5 barevných vodních živočichů, kteří se pod váhou dítěte budou pohybovat v prostoru naplněném vodou. Během hraní na podložce se dítě učí používat různé svalové partie k udržení rovnováhy a samostatnému pohybu. Zvyšuje tím sílu a vytrvalost nohou, paží, břicha a zad. Poté co si dohrajete, vylijte vodu a vypusťte vzduch.
Určeno dětem od 6 měsíců.

Klíčové vlastnosti podložky:
– Posiluje svaly hlavy, krku, ramen, zad a břicha
– Zlepšuje celkové motorické a smyslové dovednosti a podporuje tak rychlejší vývoj mozku
– 5 zvířat plovoucích uvnitř
– Neobsahuje BPA ani jiné toxické materiály
– Certifikát CE
– 100% PEVNOST A TĚSNOST
Rozměry: 67 x 49 x 5 cm
NÁVOD K POUŽITÍ:
Po odšroubování zátky nafoukněte okraj podložky a střed naplňte vodou. Položte podložku na rovný a stabilní povrch. Po složení zabírá málo místa, takže si ji můžete vzít s sebou na výlet nebo na dovolenou.

99 skladem

Katalogové číslo: DS48820529 Kategorie: ,

Interaktivní podložka vyrobená z kvalitního materiálu, který zaručuje mimořádnou odolnost. Okraj podložky nafoukněte a do středu napusťte vodu. Uvnitř je 5 barevných vodních živočichů, kteří se pod váhou dítěte budou pohybovat v prostoru naplněném vodou. Během hraní na podložce se dítě učí používat různé svalové partie k udržení rovnováhy a samostatnému pohybu. Zvyšuje tím sílu a vytrvalost nohou, paží, břicha a zad. Poté co si dohrajete, vylijte vodu a vypusťte vzduch. Určeno dětem od 6 měsíců. Klíčové vlastnosti podložky: – Posiluje svaly hlavy, krku, ramen, zad a břicha – Zlepšuje celkové motorické a smyslové dovednosti a podporuje tak rychlejší vývoj mozku – 5 zvířat plovoucích uvnitř – Neobsahuje BPA ani jiné toxické materiály – Certifikát CE – 100% PEVNOST A TĚSNOST Rozměry: 67 x 49 x 5 cm
NÁVOD K POUŽITÍ: Po odšroubování zátky nafoukněte okraj podložky a střed naplňte vodou. Položte podložku na rovný a stabilní povrch. Po složení zabírá málo místa, takže si ji můžete vzít s sebou na výlet nebo na dovolenou.

Domů » Obchod » Hračky » Interaktivní hračky » Dětská interaktivní nafukovací vodní podložka Akuku mořský svět – modrá
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Interaktivní hračky

Produkt

Dětská interaktivní nafukovací vodní podložka Akuku mořský svět – modrá

EAN

5907644004867

Kód:

DS48820529