Dětská koloběžka Milly Mally MMX Rapor

1710 

Výkonné koloběžky MMX vytvořené z nejkvalitnějších materiálů – pro nejvyšší úroveň bezpečnosti při freestylové jízdě.

Konstrukce koloběžky RAPTOR je kombinací hliníku a oceli, což se projevuje nízkou hmotností při odpovídající tuhosti a vynikající odolnosti. Koloběžka RAPTOR je optimálním vybavením pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele, kteří se na ní učí triky i se s ní baví.

Široká řídítka se zesílenou konstrukcí a pogumovanými rukojeťmi z odolné termoplastické pryže TPR poskytují bezpečný úchop – což je zárukou bezpečnosti při provádění triků a triků.

Plošina koloběžky je vyrobena z hliníku, pokryta protiskluzovým povrchem a zakončena nášlapnou brzdou FLEX BRAKE. Kolečka koloběžky RAPTOR jsou vyrobena z PU nejvyšší kvality s hliníkovým jádrem a ložisky ABEC-9 – taková kombinace je zárukou odolnosti, kvality a bezpečnosti pro ty, kteří začínají své dobrodružství s výkonnými koloběžkami.
CHARAKTERISTIKA PRODUKTU:
ŘÍDÍTKA:
– Zesílená řídítka – 52 cm x 57 cm
– Materiál: vysokopevnostní ocel
– Gripy z odolného TPR materiálu, šířka 135 mm
– Rukojeti (gripy) zakončené plastovými zátkami – zvyšují jejich životnost
KOLA:
– Odolná kolečka o průměru 100 mm a větší šířce – 24 mm
– Materiál: litý PU, charakteristika pružnosti MID-REBOUND
– Odolné nylonové jádro (NYLON CORE)
– Uhlíková kuličková ložiska ABEC-9
– Úzký eliptický profil kola – pro vyšší rychlosti
– Tvrdost 88A – nejlepší pro freestylovou jízdu
PLOŠINA (nášlapná deska):
– Rozměry: délka 48 cm x šířka 11,5 cm
– Speciálně profilované bez ostrých hran
– Vzdálenost desky od země – 6 cm
– Materiál: hliník
– Protiskluzový povrch
– Brzda typu FLEX BRAKE – 100 mm
KONSTRUKCE:
– Rám ošetřen odolným práškovým lakem
– Design umožňující vlastní přizpůsobení vzhledu (pomocí vlastních samolepek)
– Celková výška 83 cm (od země po řídítka)
– Celková délka 67 cm
– Celková šířka = šířka řídítek – 52 cm
– Doporučené zatížení – do 100 kg
– Věková kategorie: 6+
– Splňuje normu EN 14619:2019, třída A
ROZMĚRY VÝROBKU:
Výška řídítek: 83 cm
Šířka řídítek: 52 cm
Celková délka: 67 cm
Délka plošiny: 48 cm
Šířka plošiny: 11,5 cm
Výška plošiny od země: 6 cm
Průměr koleček: 100 mm
ROZMĚRY BALENÍ: 67 x 12 x 51,5 cm
Hmotnost: 3,8 kg

Katalogové číslo: DS30521586 Kategorie: , ,

Výkonné koloběžky MMX vytvořené z nejkvalitnějších materiálů – pro nejvyšší úroveň bezpečnosti při freestylové jízdě. Konstrukce koloběžky RAPTOR je kombinací hliníku a oceli, což se projevuje nízkou hmotností při odpovídající tuhosti a vynikající odolnosti. Koloběžka RAPTOR je optimálním vybavením pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele, kteří se na ní učí triky i se s ní baví. Široká řídítka se zesílenou konstrukcí a pogumovanými rukojeťmi z odolné termoplastické pryže TPR poskytují bezpečný úchop – což je zárukou bezpečnosti při provádění triků a triků. Plošina koloběžky je vyrobena z hliníku, pokryta protiskluzovým povrchem a zakončena nášlapnou brzdou FLEX BRAKE. Kolečka koloběžky RAPTOR jsou vyrobena z PU nejvyšší kvality s hliníkovým jádrem a ložisky ABEC-9 – taková kombinace je zárukou odolnosti, kvality a bezpečnosti pro ty, kteří začínají své dobrodružství s výkonnými koloběžkami.
CHARAKTERISTIKA PRODUKTU:ŘÍDÍTKA:- Zesílená řídítka – 52 cm x 57 cm- Materiál: vysokopevnostní ocel – Gripy z odolného TPR materiálu, šířka 135 mm- Rukojeti (gripy) zakončené plastovými zátkami – zvyšují jejich životnost KOLA:- Odolná kolečka o průměru 100 mm a větší šířce – 24 mm- Materiál: litý PU, charakteristika pružnosti MID-REBOUND- Odolné nylonové jádro (NYLON CORE)- Uhlíková kuličková ložiska ABEC-9- Úzký eliptický profil kola – pro vyšší rychlosti- Tvrdost 88A – nejlepší pro freestylovou jízduPLOŠINA (nášlapná deska):- Rozměry: délka 48 cm x šířka 11,5 cm- Speciálně profilované bez ostrých hran- Vzdálenost desky od země – 6 cm- Materiál: hliník- Protiskluzový povrch- Brzda typu FLEX BRAKE – 100 mmKONSTRUKCE:- Rám ošetřen odolným práškovým lakem- Design umožňující vlastní přizpůsobení vzhledu (pomocí vlastních samolepek)- Celková výška 83 cm (od země po řídítka)- Celková délka 67 cm- Celková šířka = šířka řídítek – 52 cm- Doporučené zatížení – do 100 kg- Věková kategorie: 6+- Splňuje normu EN 14619:2019, třída A
ROZMĚRY VÝROBKU:Výška řídítek: 83 cmŠířka řídítek: 52 cmCelková délka: 67 cmDélka plošiny: 48 cmŠířka plošiny: 11,5 cmVýška plošiny od země: 6 cmPrůměr koleček: 100 mm
ROZMĚRY BALENÍ: 67 x 12 x 51,5 cmHmotnost: 3,8 kg

Domů » Obchod » Hračky » Jezdítka » Koloběžky » Dětská koloběžka Milly Mally MMX Rapor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Jezdítka > Koloběžky

Produkt

Dětská koloběžka Milly Mally MMX Rapor

EAN

5901761126549, 5901761126525

Kód:

DS30521586, DS61223495

Varianta

Silver – stříbrná, Gold – žlutá