Dětská postýlka/kolébka 2v1 Milly Mally Jane

1584 

Moderní a především multifunkční postýlka Jane 3v1 od Milly Mally. Moderní design postýlky Jane a použitá technologická řešení jistě osloví rodiče. Jane kombinuje až 3 funkce – jako postýlka pro děti od prvních dnů života, cestovní postýlka a kolébka.
Dětská postýlka Jane je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Rám z kovu zaručuje odolnost a pevnost výrobku.
Jane je menší, a proto útulnější postýlka než standardní postýlka, díky čemuž se novorozenec cítí bezpečněji. Je také ideální pro rodiče, kteří oceňují nejen praktičnost a pohodlí, ale také funkčnost.
Jane může sloužit jako první postýlka pro novorozence, zejména když v prvních dnech života potřebují blízkost rodičů. Postýlka se díky svým malým rozměrům vejde do každé ložnice i mimo ni. Je ideální pro návštěvy rodiny a přátel.
Funkce cestovní postýlky Jane umožňuje její rychlé a snadné složení a sbalení do praktické speciální tašky, která je součástí balení. Připevnitelná stříška s odnímatelnou moskytiérou ochrání vaše dítě před hmyzem a zvířaty, takže můžete s klidem trávit čas na zahradě se svým dítětem bez obav z bodnutí hmyzem.
Vysoké boční stěny ze síťoviny zajistí dostatečnou cirkulaci vzduchu a umožní rodiči mít plnou kontrolu a rychle reagovat, když se dítě probudí. Díky tomu se dítě rychleji uklidní a lépe usne.
Postýlka je vybavena praktickou "kapsou" na nádobí, které je pro dítě nezbytné.
Ovládání postýlky je velmi intuitivní a umožňuje rychlé a plynulé přechody mezi funkcemi Jane. Potah a plášť jsou snímatelné a pratelné. Měkká matrace zajistí vašemu děťátku pohodlný spánek.

HLAVNÍ VÝHODY:
Funkce kolébky
Měkká matrace
Skládací stříška
Moskytiéra na zip
Boční strany ze síťoviny
Snímatelný potah pro praní
Kompaktní rozměry ve složeném stavu
Stabilní

VLASTNOSTI PRODUKTU:
Kovový rám
Boční strany ze síťoviny
Kapsa na nádobí
Houpací ližiny
Protiskluzové nožičky
Matrace
Odnímatelná moskytiéra
Odnímatelná stříška
Přepravní taška
Do 6 měsíců nebo 9 kg
TECHNICKÉ ÚDAJE:
Délka: 90 cm
Šířka: 52 cm
Hloubka: 36 cm
Výška se stříškou: 106 cm se stříškou
Hmotnost: 8,8 kg
ROZMĚRY MATRACE:
Délka: 87 cm
Šířka: 47 cm
Tloušťka: 4 cm
ROZMĚRY BALENÍ:
Délka: 53 cm
Výška: 23 cm
Šířka: 47,5 cm
Hrubá hmotnost: 9,5 kg

2 skladem

Katalogové číslo: DS48532822 Kategorie: , ,

Moderní a především multifunkční postýlka Jane 3v1 od Milly Mally. Moderní design postýlky Jane a použitá technologická řešení jistě osloví rodiče. Jane kombinuje až 3 funkce – jako postýlka pro děti od prvních dnů života, cestovní postýlka a kolébka. Dětská postýlka Jane je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů. Rám z kovu zaručuje odolnost a pevnost výrobku.Jane je menší, a proto útulnější postýlka než standardní postýlka, díky čemuž se novorozenec cítí bezpečněji. Je také ideální pro rodiče, kteří oceňují nejen praktičnost a pohodlí, ale také funkčnost. Jane může sloužit jako první postýlka pro novorozence, zejména když v prvních dnech života potřebují blízkost rodičů. Postýlka se díky svým malým rozměrům vejde do každé ložnice i mimo ni. Je ideální pro návštěvy rodiny a přátel. Funkce cestovní postýlky Jane umožňuje její rychlé a snadné složení a sbalení do praktické speciální tašky, která je součástí balení. Připevnitelná stříška s odnímatelnou moskytiérou ochrání vaše dítě před hmyzem a zvířaty, takže můžete s klidem trávit čas na zahradě se svým dítětem bez obav z bodnutí hmyzem. Vysoké boční stěny ze síťoviny zajistí dostatečnou cirkulaci vzduchu a umožní rodiči mít plnou kontrolu a rychle reagovat, když se dítě probudí. Díky tomu se dítě rychleji uklidní a lépe usne. Postýlka je vybavena praktickou "kapsou" na nádobí, které je pro dítě nezbytné. Ovládání postýlky je velmi intuitivní a umožňuje rychlé a plynulé přechody mezi funkcemi Jane. Potah a plášť jsou snímatelné a pratelné. Měkká matrace zajistí vašemu děťátku pohodlný spánek. HLAVNÍ VÝHODY:Funkce kolébkyMěkká matraceSkládací stříškaMoskytiéra na zipBoční strany ze síťovinySnímatelný potah pro praníKompaktní rozměry ve složeném stavuStabilní VLASTNOSTI PRODUKTU: Kovový rámBoční strany ze síťovinyKapsa na nádobíHoupací ližinyProtiskluzové nožičkyMatraceOdnímatelná moskytiéraOdnímatelná stříškaPřepravní taškaDo 6 měsíců nebo 9 kg
TECHNICKÉ ÚDAJE: Délka: 90 cmŠířka: 52 cmHloubka: 36 cmVýška se stříškou: 106 cm se stříškouHmotnost: 8,8 kg
ROZMĚRY MATRACE: Délka: 87 cmŠířka: 47 cmTloušťka: 4 cm
ROZMĚRY BALENÍ: Délka: 53 cmVýška: 23 cmŠířka: 47,5 cmHrubá hmotnost: 9,5 kg

Domů » Obchod » Nábytek » Dětské postýlky a postele » Kolébky » Dětská postýlka/kolébka 2v1 Milly Mally Jane
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Nábytek > Dětské postýlky a postele > Kolébky

Produkt

Dětská postýlka/kolébka 2v1 Milly Mally Jane

EAN

5901761124729

Kód:

DS48532822

Varianta

Pink – růžová