Dětská postýlka se stahovací bočnicí Drewex Leo grafit – šedá

4078 

Dětská postýlka Leo v sobě spojuje praktičnost, nadčasový design a zároveň zaručuje vašemu dítěti klidný spánek a pocit bezpečí.
Rám je vyroben z přírodního borovicového dřeva, který zajišťuje stabilitu a odolnost konstrukce. Všechny příčky postýlky jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva. Kvalitní, dvojité lakování zajišťuje dlouhou životnost nábytku.
Všechny materiály a suroviny použité při výrobě jsou schválené a certifikované, takže nábytek je zcela bezpečný a odolný. Rošt postele zajišťuje vysokou úroveň pohodlí při spánku a odolnost proti poškození. Mezery mezi lamelami umožňují cirkulaci vzduchu a odvádění vlhkosti. Díky tomu si matrace zachovává své přirozené vlastnosti. Rošt lze nasadit ve 3 výškových úrovních.
Borovicové dřevo je hlavním materiálem použitým na konstrukci postýlky. Kvalita nábytku je zaručena použitím pouze vybraných borovicových prken bez vad. Postýlka byla nalakována lakem na vodní bázi, který je bezpečný pro zdraví dítěte i životní prostředí.
HLAVNÍ CHRAKTERISTIKA:
– Rám z masivního borovicového dřeva
– Mezery mezi lamelami roštu umožňují cirkulaci vzduchu a odvádění vlhkosti
– Certifikováno a splňuje požadované normy EN 716-1:2008, EN 716-2:2008
– Stahovací bočnice
TECHNICKÉ ÚDAJE:
– Borovicové dřevo, bukové dřevo, lak na vodní bázi
– Tři úrovně nastavení roštu od země: 26, 41, 54 cm
– Vnější rozměry: 128 x 65 x 92 cm (d x š x v)
– Vnitřní rozměry: 120 x 60 cm
– Hmotnost: 17 kg
– Maximální zatížení: 25 kg
– Určeno pro matraci o rozměrech 120 x 60 cm
– Matrace není součástí balení postýlky
– Rozměry balení: 69 x 123 x 16 cm
– Váha z kartonem: 18 kg

2 skladem

Katalogové číslo: DS52954880 Kategorie: , ,

Dětská postýlka Leo v sobě spojuje praktičnost, nadčasový design a zároveň zaručuje vašemu dítěti klidný spánek a pocit bezpečí.Rám je vyroben z přírodního borovicového dřeva, který zajišťuje stabilitu a odolnost konstrukce. Všechny příčky postýlky jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva. Kvalitní, dvojité lakování zajišťuje dlouhou životnost nábytku.Všechny materiály a suroviny použité při výrobě jsou schválené a certifikované, takže nábytek je zcela bezpečný a odolný. Rošt postele zajišťuje vysokou úroveň pohodlí při spánku a odolnost proti poškození. Mezery mezi lamelami umožňují cirkulaci vzduchu a odvádění vlhkosti. Díky tomu si matrace zachovává své přirozené vlastnosti. Rošt lze nasadit ve 3 výškových úrovních.
Borovicové dřevo je hlavním materiálem použitým na konstrukci postýlky. Kvalita nábytku je zaručena použitím pouze vybraných borovicových prken bez vad. Postýlka byla nalakována lakem na vodní bázi, který je bezpečný pro zdraví dítěte i životní prostředí.
HLAVNÍ CHRAKTERISTIKA:- Rám z masivního borovicového dřeva- Mezery mezi lamelami roštu umožňují cirkulaci vzduchu a odvádění vlhkosti- Certifikováno a splňuje požadované normy EN 716-1:2008, EN 716-2:2008- Stahovací bočnice
TECHNICKÉ ÚDAJE:- Borovicové dřevo, bukové dřevo, lak na vodní bázi- Tři úrovně nastavení roštu od země: 26, 41, 54 cm- Vnější rozměry: 128 x 65 x 92 cm (d x š x v)- Vnitřní rozměry: 120 x 60 cm- Hmotnost: 17 kg- Maximální zatížení: 25 kg – Určeno pro matraci o rozměrech 120 x 60 cm – Matrace není součástí balení postýlky- Rozměry balení: 69 x 123 x 16 cm- Váha z kartonem: 18 kg

Domů » Obchod » Nábytek » Dětské postýlky a postele » Dětské postýlky klasické » Dětská postýlka se stahovací bočnicí Drewex Leo grafit – šedá
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Nábytek > Dětské postýlky a postele > Dětské postýlky klasické

Produkt

Dětská postýlka se stahovací bočnicí Drewex Leo grafit – šedá

EAN

5902622005027

Kód:

DS52954880