Dětská senzorická knížka Baby Ono

200 226 

Senzorická knížka MY CONTRAST BOOK byla vytvořena s ohledem na smyslový vývoj dítěte s použitím kontrastních obrázků. Zajímavým způsobem ukazuje svět barev a geometrických tvarů, což dává rodičům základ pro vytváření poutavých příběhů nebo učení jednoduché matematiky.
Knížka umožňuje získat nové dovednosti, od procvičování úchopu, přes stimulaci dásní pomocí kousátek s výstupky, až po naučení počítání a poznávání různých povrchů a tvarů. Má jasné, kontrastní barvy, které rozvíjejí zrak, představivost a schopnost soustředit se.
Charakteristika:
– pomáhá při učení koordinace
– hračka má kontrastní barvy, které podporují vývoj zraku
– pomáhá procvičovat motoriku a manuální dovednosti (uchopení, překlad)
– rozvíjí poznávací schopnosti pomocí stimulujících tvarů, textur a zvuků
– rozvíjí představivost dítěte
– Materiál: polyester
– Rozměry: Š 12 cm x V 12 cm x H 2 cm
– Hmotnost: 0,1 kg

Katalogové číslo: DS27119946 Kategorie: ,

Senzorická knížka MY CONTRAST BOOK byla vytvořena s ohledem na smyslový vývoj dítěte s použitím kontrastních obrázků. Zajímavým způsobem ukazuje svět barev a geometrických tvarů, což dává rodičům základ pro vytváření poutavých příběhů nebo učení jednoduché matematiky.Knížka umožňuje získat nové dovednosti, od procvičování úchopu, přes stimulaci dásní pomocí kousátek s výstupky, až po naučení počítání a poznávání různých povrchů a tvarů. Má jasné, kontrastní barvy, které rozvíjejí zrak, představivost a schopnost soustředit se. Charakteristika:- pomáhá při učení koordinace- hračka má kontrastní barvy, které podporují vývoj zraku- pomáhá procvičovat motoriku a manuální dovednosti (uchopení, překlad)- rozvíjí poznávací schopnosti pomocí stimulujících tvarů, textur a zvuků- rozvíjí představivost dítěte- Materiál: polyester- Rozměry: Š 12 cm x V 12 cm x H 2 cm- Hmotnost: 0,1 kg

Domů » Obchod » Hračky » Edukační hračky » Dětská senzorická knížka Baby Ono
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Edukační hračky

Produkt

Dětská senzorická knížka Baby Ono

EAN

5901435412817, 5901435412794

Kód:

DS27119946, DS82831661

Varianta

My contrast book – dle obrázku, MY LIFE – dle obrázku