- 24%

Dětské dřevěno-silikonové kousátko Akuku

270  206 

Silikonovo-dřevěné kousátko ve tvaru králíčka.
Kousátko je vyrobeno z bezpečného silikonu a dřeva. Jemně zklidňuje dásně dítěte při prořezávání zoubků. Speciální tvar umožňuje miminku snadné držení a zabraňuje jeho spolknutí.
Výrobek je zcela bez bisfenolu A (0 % BPA). Pozor! Kousátko používejte vždy pod dohledem dospělé osoby. Není určeno pro použití v mikrovlnné troubě. Není určeno pro mytí v myčce nádobí. Před každým použitím jej zkontrolujte. V případě jakýchkoli známek opotřebení – zlikvidujte!
Rozměry v balení: 10 x 7,5 x 2 cm
Výhody produktu:
– Přináší úlevu dásním a zubům,
– Pohodlná rukojeť přizpůsobená malé ruce,
– Bezpečné a snadné použití,
– Vyrobeno ze dřeva a pružného silikonu, který se přizpůsobí dásním dítěte.

Vyčistit
Katalogové číslo: DS66982116 Kategorie: , ,

Silikonovo-dřevěné kousátko ve tvaru králíčka.Kousátko je vyrobeno z bezpečného silikonu a dřeva. Jemně zklidňuje dásně dítěte při prořezávání zoubků. Speciální tvar umožňuje miminku snadné držení a zabraňuje jeho spolknutí.Výrobek je zcela bez bisfenolu A (0 % BPA). Pozor! Kousátko používejte vždy pod dohledem dospělé osoby. Není určeno pro použití v mikrovlnné troubě. Není určeno pro mytí v myčce nádobí. Před každým použitím jej zkontrolujte. V případě jakýchkoli známek opotřebení – zlikvidujte! Rozměry v balení: 10 x 7,5 x 2 cm
Výhody produktu:- Přináší úlevu dásním a zubům,- Pohodlná rukojeť přizpůsobená malé ruce,- Bezpečné a snadné použití,- Vyrobeno ze dřeva a pružného silikonu, který se přizpůsobí dásním dítěte.

Slider
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Chrastítka > Dětská kousátka

Produkt

Dětské dřevěno-silikonové kousátko Akuku

EAN

5907644001378, 5907644001385

Kód:

DS66982116, DS58696221

Varianta

králíček – zelená, medvídek – šedá