Dětské jednorázové bavlněné tampony Akuku 9×11 cm 60 ks – dle obrázku

93 

Dětské jednorázové bavlněné tampony jsou vyrobeny z bavlny, která má výborné čisticí a savé schopnosti. Díky tomu jsou tampony vhodné pro pravidelnou péči o citlivou dětskou pleť a zbytečně ji nedráždí ani nezpůsobují alergické reakce. Zachovávájí si mimořádnou jemnost, savost a vysokou schopnost absorbovat nečistoty. Vzhledem ke své mimořádné jemnosti je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť dětí, ale i dospělých.
Tampony mají měkké okraje, nezanechávají vlákna na pokožce ani se nerozvrstvují.

Použití: Na vatový tampon naneste čisticí vodu či mléko a za jeho pomoci vyčistěte pokožku.
Můžete je použít i jako klasické odličovací tampony.
Balení obsahuje 60 ks
Materiál: 100% bavlna

60 skladem

Katalogové číslo: DS45375164 Kategorie: , ,

Dětské jednorázové bavlněné tampony jsou vyrobeny z bavlny, která má výborné čisticí a savé schopnosti. Díky tomu jsou tampony vhodné pro pravidelnou péči o citlivou dětskou pleť a zbytečně ji nedráždí ani nezpůsobují alergické reakce. Zachovávájí si mimořádnou jemnost, savost a vysokou schopnost absorbovat nečistoty. Vzhledem ke své mimořádné jemnosti je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť dětí, ale i dospělých.Tampony mají měkké okraje, nezanechávají vlákna na pokožce ani se nerozvrstvují.Použití: Na vatový tampon naneste čisticí vodu či mléko a za jeho pomoci vyčistěte pokožku.Můžete je použít i jako klasické odličovací tampony.
Balení obsahuje 60 ksMateriál: 100% bavlna

Domů » Obchod » Kojenecké Potřeby » Kosmetika » Dětské vlhčené ubrousky » Dětské jednorázové bavlněné tampony Akuku 9×11 cm 60 ks – dle obrázku
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Potřeby > Kosmetika > Dětské vlhčené ubrousky

Produkt

Dětské jednorázové bavlněné tampony Akuku 9×11 cm 60 ks – dle obrázku

EAN

5907644000036

Kód:

DS45375164