Dětské silikonové kousátko Akuku Šneček

245 

Silikonové kousátko, které díky svému tvaru a materiálu pomáhá tišit bolest a jemně masírovat dásně v období růstu zoubků. Je vyrobeno z kvalitního, měkkého a odolného materiálu, který lze snadno mýt. Speciální tvar umožňuje miminku snadné držení. a zabraňuje jeho spolknutí. Je vhodný pro chlazení v lednici. Kousátko plní rovněž funkci prvního zubního kartáčku.
Před prvním, ale i opakovaným použitím jej omyjte jemným čisticím prostředkem a teplou vodou, poté opláchněte a osušte. Nevařte, nesterilizujte, nezalívejte vroucí vodu !!!
Před každým použitím jej zkontrolujte. V případě jakýchkoli známek opotřebení – zlikvidujte!
Produkt neobsahuje bisfenol A (0% BPA).
Určeno pro děti od narození.
Není určeno pro mytí v myčce nádobí. Není určeno pro použití v mikrovlnné troubě.
ROZMĚRY: 9,5 x 7 x 5 cm

Katalogové číslo: DS58092024 Kategorie: , ,

Silikonové kousátko, které díky svému tvaru a materiálu pomáhá tišit bolest a jemně masírovat dásně v období růstu zoubků. Je vyrobeno z kvalitního, měkkého a odolného materiálu, který lze snadno mýt. Speciální tvar umožňuje miminku snadné držení. a zabraňuje jeho spolknutí. Je vhodný pro chlazení v lednici. Kousátko plní rovněž funkci prvního zubního kartáčku.Před prvním, ale i opakovaným použitím jej omyjte jemným čisticím prostředkem a teplou vodou, poté opláchněte a osušte. Nevařte, nesterilizujte, nezalívejte vroucí vodu !!! Před každým použitím jej zkontrolujte. V případě jakýchkoli známek opotřebení – zlikvidujte! Produkt neobsahuje bisfenol A (0% BPA).Určeno pro děti od narození.Není určeno pro mytí v myčce nádobí. Není určeno pro použití v mikrovlnné troubě.
ROZMĚRY: 9,5 x 7 x 5 cm

Domů » Obchod » Hračky » Chrastítka » Dětská kousátka » Dětské silikonové kousátko Akuku Šneček
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Chrastítka > Dětská kousátka

Produkt

Dětské silikonové kousátko Akuku Šneček

EAN

5907644001156

Kód:

DS58092024

Varianta

růžová