Dětské vlhčené ubrousky Akuku 99% vody 60 + 10 ks ZDARMA – dle obrázku

89 

Dětské vlhčené ubrousky dnes již renomované a mezi rodiči oblíbené značky AKUKU jsou určeny pro každodenní péči ať už doma nebo na cestách.
Díky svému složení a neutrálnímu pH nedráždí jemnou pokožku vašeho miminka a minimalizují riziko vzniku alergií. Mají jemnou a velmi příjemnou vůni, na dotyk jsou hebké ale netrhají se. Obsahují až 99% vody a zbývající 1% tvoří glycerin, výtažek z listů aloe vera, extrakt z květů heřmánku pravého a kyselinu citronovou. Pomáhají chránit jemnou pokožku dítěte. Neobsahují alkohol ani parfém. Jsou zcela bezpečné pro jemnou pokožku novorozence. Mohou je používat i dospělí pro každodenní hygienu rukou a obličeje. Díky praktickému balení si je můžete vzít s sebou na procházku nebo na cestu.
Ubrousky neobsahují alkohol, parabeny ani škodlivé a v kosmetice často používané látky.
Balení je vybaveno praktickým uzavíracím systémem a vytahují se automaticky jeden za druhým.
Balení obsahuje 70 ubrousků
Hmotnost: 0,95 Kg
Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

195 skladem

Katalogové číslo: DS51372103 Kategorie: , ,

Dětské vlhčené ubrousky dnes již renomované a mezi rodiči oblíbené značky AKUKU jsou určeny pro každodenní péči ať už doma nebo na cestách. Díky svému složení a neutrálnímu pH nedráždí jemnou pokožku vašeho miminka a minimalizují riziko vzniku alergií. Mají jemnou a velmi příjemnou vůni, na dotyk jsou hebké ale netrhají se. Obsahují až 99% vody a zbývající 1% tvoří glycerin, výtažek z listů aloe vera, extrakt z květů heřmánku pravého a kyselinu citronovou. Pomáhají chránit jemnou pokožku dítěte. Neobsahují alkohol ani parfém. Jsou zcela bezpečné pro jemnou pokožku novorozence. Mohou je používat i dospělí pro každodenní hygienu rukou a obličeje. Díky praktickému balení si je můžete vzít s sebou na procházku nebo na cestu.Ubrousky neobsahují alkohol, parabeny ani škodlivé a v kosmetice často používané látky.Balení je vybaveno praktickým uzavíracím systémem a vytahují se automaticky jeden za druhým.
Balení obsahuje 70 ubrouskůHmotnost: 0,95 KgSpotřebujte do data uvedeného na obalu.

Domů » Obchod » Kojenecké Potřeby » Kosmetika » Dětské vlhčené ubrousky » Dětské vlhčené ubrousky Akuku 99% vody 60 + 10 ks ZDARMA – dle obrázku
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Potřeby > Kosmetika > Dětské vlhčené ubrousky

Produkt

Dětské vlhčené ubrousky Akuku 99% vody 60 + 10 ks ZDARMA – dle obrázku

EAN

5907644000319

Kód:

DS51372103