Dětský bryndák s kapsičkou Akuku Ježek – multicolor

155 

Barevný dětský bryndáček s kapsičkou Akuku účinně ochrání oblečení Vašeho dítěte před znečištěním během jídla nebo hraní. Vyrobeno z lehkého, měkkého a snadno omyvatelného materiálu EVA (Ethylen vinyl acetát). Vybaven velkou kapsou, která zadrží zbytky jídla. Jednoduché zapínání na suchý zip. Snadno se udržuje v čistotě. Ihned po jídle doporučujeme bryndáček umýt teplou vodou a dětským mýdlem.

Složení: 100% EVA (Ethylen vinyl acetát)
Velikost: 30 cm (šířka) x 30 cm (délka od krku)

5 skladem

Katalogové číslo: DS46307046 Kategorie: , ,

Barevný dětský bryndáček s kapsičkou Akuku účinně ochrání oblečení Vašeho dítěte před znečištěním během jídla nebo hraní. Vyrobeno z lehkého, měkkého a snadno omyvatelného materiálu EVA (Ethylen vinyl acetát). Vybaven velkou kapsou, která zadrží zbytky jídla. Jednoduché zapínání na suchý zip. Snadno se udržuje v čistotě. Ihned po jídle doporučujeme bryndáček umýt teplou vodou a dětským mýdlem.Složení: 100% EVA (Ethylen vinyl acetát)Velikost: 30 cm (šířka) x 30 cm (délka od krku)

Domů » Obchod » Kojenecké Oblečení » Dětské bryndáčky » Plastové bryndáky » Dětský bryndák s kapsičkou Akuku Ježek – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Kojenecké Oblečení > Dětské bryndáčky > Plastové bryndáky

Produkt

Dětský bryndák s kapsičkou Akuku Ježek – multicolor

EAN

5907644005208

Kód:

DS46307046