Dětský dřevěný cimbál krokodýl Viga – multicolor

554 

Barevné klávesy na krokodýlově hřbetě vydávají nádherné zvuky, které objevíte, když vyjmete hůlku z krokodýlovy tlamy a přenesete se do světa hudby.
Multifunkčnost hračky umožní delší hraní; na začátku, kdy naše batole ještě neumí chodit, poslouží jako cimbál – jeho první setkání s hudbou. Až povyroste, krokodýl ho neopustí… Poběží za svým kamarádem, kamkoli ho zavede.
Hra na hudební nástroje nejen rozvíjí hudební schopnosti dítěte, ale také zlepšuje paměť a soustředění a podporuje všestranný rozvoj dítěte.
Splňuje normy EN71
Rozměry: 250 x 82 x 100 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS30410415 Kategorie: , ,

Barevné klávesy na krokodýlově hřbetě vydávají nádherné zvuky, které objevíte, když vyjmete hůlku z krokodýlovy tlamy a přenesete se do světa hudby.Multifunkčnost hračky umožní delší hraní; na začátku, kdy naše batole ještě neumí chodit, poslouží jako cimbál – jeho první setkání s hudbou. Až povyroste, krokodýl ho neopustí… Poběží za svým kamarádem, kamkoli ho zavede.Hra na hudební nástroje nejen rozvíjí hudební schopnosti dítěte, ale také zlepšuje paměť a soustředění a podporuje všestranný rozvoj dítěte.Splňuje normy EN71Rozměry: 250 x 82 x 100 mm

Domů » Obchod » Dětský dřevěný cimbál krokodýl Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dětský dřevěný cimbál krokodýl Viga – multicolor

EAN

6934510503420

Kód:

DS30410415