Dřevěná abeceda a hodiny Viga – multicolor

584 

Deska připomínající počítadlo s kostkami abecedy. Každá z kostek abecedy má na zadní straně obrázek odpovídající písmenu v angličtině. Ve spodní desce hračky je umístěno malé počítadlo, na kterém se dítě naučí počítat, sčítat a odčítat do 30. Vedle počítadla jsou hodiny – ideální pro výuku čtení času.

Počítadlo je vyrobeno z bukového dřeva a natřeno neškodnými barvami v živých barvách, které dítě zaujmou a povzbudí ho ke hře a zároveň mu poskytnou spoustu zábavy. Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k malování našich hraček, byly neškodné a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

Tato hračka je vhodná pro děti starší 3 let.

Rozměry výrobku:
D: 322 mm x Š: 315 mm x V: 23 mm
Rozměry balení:
D: 343 mm x Š: 323 mm x V: 30 mm

2 skladem

Katalogové číslo: DS57886242 Kategorie: , ,

Deska připomínající počítadlo s kostkami abecedy. Každá z kostek abecedy má na zadní straně obrázek odpovídající písmenu v angličtině. Ve spodní desce hračky je umístěno malé počítadlo, na kterém se dítě naučí počítat, sčítat a odčítat do 30. Vedle počítadla jsou hodiny – ideální pro výuku čtení času. Počítadlo je vyrobeno z bukového dřeva a natřeno neškodnými barvami v živých barvách, které dítě zaujmou a povzbudí ho ke hře a zároveň mu poskytnou spoustu zábavy. Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k malování našich hraček, byly neškodné a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM). Tato hračka je vhodná pro děti starší 3 let. Rozměry výrobku:D: 322 mm x Š: 315 mm x V: 23 mmRozměry balení:D: 343 mm x Š: 323 mm x V: 30 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Motorické a didaktické » Dřevěná abeceda a hodiny Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Motorické a didaktické

Produkt

Dřevěná abeceda a hodiny Viga – multicolor

EAN

6934510500337

Kód:

DS57886242