Dřevěná balanční hra Viga Akrobati – multicolor

426 

Balanční hra Akrobati od společnosti Viga je ideálním dárkem pro dítě – který podpoří jeho rozvoj a usnadní vzdělávání. Úkolem dítěte je postavit co nejvyšší pyramidu s balancujícími cirkusovými figurkami. Kartonová krabice obsahuje 20 krásně malovaných kostek a návod v podobě skládací brožury s 10 kartami různých úrovní obtížnosti . Dítě přiřazuje figurky k předlohám obsaženým v návodu.
Sada obsahuje:
– 12 dřevěných figurek představujících cirkusové umělce
– brožurku s kartičkami – návody na skládačky různých úrovní obtížnosti
Celá je vyrobena z bukového dřeva a natřena netoxickými barvami v zářivých barvách, které upoutají pozornost a povzbudí ke hře a zároveň poskytnou spoustu zábavy. Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro děti ve věku 36M+.
Velikost figurek:
70 mm x 85 mm x 15 mm
Rozměry balení:
215mm x 155mm x 50mm
Hmotnost: 0,67 kg

1 skladem

Katalogové číslo: DS72407475 Kategorie: , ,

Balanční hra Akrobati od společnosti Viga je ideálním dárkem pro dítě – který podpoří jeho rozvoj a usnadní vzdělávání. Úkolem dítěte je postavit co nejvyšší pyramidu s balancujícími cirkusovými figurkami. Kartonová krabice obsahuje 20 krásně malovaných kostek a návod v podobě skládací brožury s 10 kartami různých úrovní obtížnosti . Dítě přiřazuje figurky k předlohám obsaženým v návodu. Sada obsahuje:- 12 dřevěných figurek představujících cirkusové umělce- brožurku s kartičkami – návody na skládačky různých úrovní obtížnosti
Celá je vyrobena z bukového dřeva a natřena netoxickými barvami v zářivých barvách, které upoutají pozornost a povzbudí ke hře a zároveň poskytnou spoustu zábavy. Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Tato hračka je vhodná pro děti ve věku 36M+.
Velikost figurek: 70 mm x 85 mm x 15 mmRozměry balení:215mm x 155mm x 50mmHmotnost: 0,67 kg

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Motorické a didaktické » Dřevěná balanční hra Viga Akrobati – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Motorické a didaktické

Produkt

Dřevěná balanční hra Viga Akrobati – multicolor

EAN

6971608446436

Kód:

DS72407475