Dřevěná hra Chytání rybek Viga – multicolor

548 

"Chytání rybek" od společnosti Viga je jednou z nejkrásnějších hraček, která vydrží dlouho a poskytne vašemu dítěti mnoho let zajímavé a kreativní hry. Hra je určena pro 4 osoby. Cílem hry je chytit co nejvíce barevných rybiček, které plavou v jezeře. Kdo je první? Společně strávený čas s vaším dítětem je zábavný a nezapomenutelný. Hra procvičuje motorickou koordinaci a podporuje vztah ruka-oko a učí trpělivosti a soustředění.
Sada obsahuje :
4 rybářské pruty
20 barevných rybiček
Dřevěné jezero

Tato hračka je určena pro batolata od 3 let.
Celá sada je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena nazávadnými barvami.
Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našeho zboží, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

2 skladem

Katalogové číslo: DS38691014 Kategorie: , ,

"Chytání rybek" od společnosti Viga je jednou z nejkrásnějších hraček, která vydrží dlouho a poskytne vašemu dítěti mnoho let zajímavé a kreativní hry. Hra je určena pro 4 osoby. Cílem hry je chytit co nejvíce barevných rybiček, které plavou v jezeře. Kdo je první? Společně strávený čas s vaším dítětem je zábavný a nezapomenutelný. Hra procvičuje motorickou koordinaci a podporuje vztah ruka-oko a učí trpělivosti a soustředění.Sada obsahuje : 4 rybářské pruty20 barevných rybičekDřevěné jezero Tato hračka je určena pro batolata od 3 let.Celá sada je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena nazávadnými barvami.Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našeho zboží, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

Domů » Obchod » Dřevěná hra Chytání rybek Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěná hra Chytání rybek Viga – multicolor

EAN

6934510563059

Kód:

DS38691014