Dřevěná hra Viga Zamykání a odemykání – multicolor

652 

Dřevěná manipulační deska ve tvaru domečku výborně rozvíjí smyslové a logické myšlení dítěte. Hračka navržená společností Viga svým neobvyklým tvarem rozvíjí představivost dítěte, které "otevírá a zavírá" zámky na senzorické desce. Na dřevěné desce jsou 4 páry dveří a za každými dveřmi je jiný obrázek. Hrající si batole musí vymyslet, jak otevřít různé typy zámků, a když se mu to podaří, uvidí za dveřmi různá zvířátka: jednoho medvídka, dvě lišky, tři psy nebo čtyři králíky. Každé dveře se zavírají jiným typem zámku.
Hra podporuje rozvoj motoriky a paměti dítěte.
Hračka je určena pro děti starší 18 měsíců.
Celá hračka je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena netoxickými barvami v zářivých barvách, které potěší každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy.
Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našich výrobků, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Rozměry výrobku:
Délka 300 mm x šířka 300 mm x výška 25 mm
Rozměry balení:
Délka 310 mm x šířka 310 mm x výška 35 mm
Hmotnost: 0,8 kg

1 skladem

Katalogové číslo: DS81032988 Kategorie: , ,

Dřevěná manipulační deska ve tvaru domečku výborně rozvíjí smyslové a logické myšlení dítěte. Hračka navržená společností Viga svým neobvyklým tvarem rozvíjí představivost dítěte, které "otevírá a zavírá" zámky na senzorické desce. Na dřevěné desce jsou 4 páry dveří a za každými dveřmi je jiný obrázek. Hrající si batole musí vymyslet, jak otevřít různé typy zámků, a když se mu to podaří, uvidí za dveřmi různá zvířátka: jednoho medvídka, dvě lišky, tři psy nebo čtyři králíky. Každé dveře se zavírají jiným typem zámku.Hra podporuje rozvoj motoriky a paměti dítěte.
Hračka je určena pro děti starší 18 měsíců.
Celá hračka je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena netoxickými barvami v zářivých barvách, které potěší každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy.Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našich výrobků, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Rozměry výrobku: Délka 300 mm x šířka 300 mm x výška 25 mmRozměry balení:Délka 310 mm x šířka 310 mm x výška 35 mmHmotnost: 0,8 kg

Domů » Obchod » Dřevěná hra Viga Zamykání a odemykání – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Motorické a didaktické

Produkt

Dřevěná hra Viga Zamykání a odemykání – multicolor

EAN

6971608446535

Kód:

DS81032988