Dřevěná puzzle Viga Zvířátka 36ks – multicolor

279 

Hra spočívá v nalezení a přiřazení druhé poloviny mezi 9 rozdělenými obrázky divokých zvířat (lev, tygr, slon, zebra, žirafa, opice, hroch, medvěd a panda) Každé zvíře se objeví dvakrát; jedno je rozděleno vertikálně a druhé horizontálně.
Při skládání puzzle si dítě rozvíjí manuální zručnost, logické myšlení, představivost a paměťové schopnosti, protože puzzle lze použít i jako paměťovou hru.
Sada obsahuje 36 dílků.
Hračka je určena pro batolata od 3 let.
Celá sada je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena nezávadnými barvami. Hračka splňuje bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Rozměry jedné skládačky:
60 mm x 30 mm x 5 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS17006630 Kategorie: , ,

Hra spočívá v nalezení a přiřazení druhé poloviny mezi 9 rozdělenými obrázky divokých zvířat (lev, tygr, slon, zebra, žirafa, opice, hroch, medvěd a panda) Každé zvíře se objeví dvakrát; jedno je rozděleno vertikálně a druhé horizontálně.Při skládání puzzle si dítě rozvíjí manuální zručnost, logické myšlení, představivost a paměťové schopnosti, protože puzzle lze použít i jako paměťovou hru.Sada obsahuje 36 dílků.Hračka je určena pro batolata od 3 let.Celá sada je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena nezávadnými barvami. Hračka splňuje bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Rozměry jedné skládačky:60 mm x 30 mm x 5 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Puzzle » Dřevěná puzzle Viga Zvířátka 36ks – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Puzzle

Produkt

Dřevěná puzzle Viga Zvířátka 36ks – multicolor

EAN

6934510508425

Kód:

DS17006630