Dřevěná sada make-up Viga – multicolor

415 

Kosmetická taštička s doplňky pro líčení je ideální hračkou pro malé princezny. Která si nejednou půjčila od maminky lesk na rty nebo oční stíny, nalakovala si nehty… Všechny malé holčičky, které sledují svou maminku, tetu, babičku, se také chtějí namalovat.
Sada obsahuje: Sada obsahuje: 1 kulaté zrcátko s rukojetí, 1 paletku líčidel se stíny v 6 barvách a aplikátorem na jejich nanášení, pudřenku se zrcátkem, rtěnku, lak na nehty, lahvičku parfému, 1 hřeben, podkladovou bázi.
Všechny předměty jsou vyrobeny ze dřeva a natřeny barvami bezpečnými pro děti. Obdélníkový kufřík-kadeřník má zapínání, díky kterému jsou všechny předměty na jednom místě.
Vyhovuje normě EN71
Rozměry 210 x 180 x 57 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS75629390 Kategorie: , ,

Kosmetická taštička s doplňky pro líčení je ideální hračkou pro malé princezny. Která si nejednou půjčila od maminky lesk na rty nebo oční stíny, nalakovala si nehty… Všechny malé holčičky, které sledují svou maminku, tetu, babičku, se také chtějí namalovat.Sada obsahuje: Sada obsahuje: 1 kulaté zrcátko s rukojetí, 1 paletku líčidel se stíny v 6 barvách a aplikátorem na jejich nanášení, pudřenku se zrcátkem, rtěnku, lak na nehty, lahvičku parfému, 1 hřeben, podkladovou bázi.Všechny předměty jsou vyrobeny ze dřeva a natřeny barvami bezpečnými pro děti. Obdélníkový kufřík-kadeřník má zapínání, díky kterému jsou všechny předměty na jednom místě. Vyhovuje normě EN71Rozměry 210 x 180 x 57 mm

Domů » Obchod » Dřevěná sada make-up Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěná sada make-up Viga – multicolor

EAN

6934510505318

Kód:

DS75629390