Dřevěná sada nářadí Viga – multicolor

358 

Robustní pásek s nářadím, připevněný plastovou sponou/ přezkou s možností nastavení – umožňuje přizpůsobení dětské postavě. Opasek má prostornou kapsu na šroubky a různé drobnosti a také speciální poutka na nářadí.
Opasek pomůže procvičit jemnou motoriku a mnoho dětí si při hře zlepší motorické schopnosti, kreativitu a zručnost. Váš malý kutil bude rád pomáhat při všech opravách, které mu přinesou neocenitelnou radost. Učí se tak přesnosti a pořádkumilovnosti.
Sada obsahuje:
kladívko
mini metr (pravítko)
klíč
kleště
šroubovák
2 šrouby
2 matice
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávanými barvami.
Hračka splňuje bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro děti starší 3 let.
Rozměry výrobku: 360 mm x 25 mm x 180 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS10857328 Kategorie: , ,

Robustní pásek s nářadím, připevněný plastovou sponou/ přezkou s možností nastavení – umožňuje přizpůsobení dětské postavě. Opasek má prostornou kapsu na šroubky a různé drobnosti a také speciální poutka na nářadí.Opasek pomůže procvičit jemnou motoriku a mnoho dětí si při hře zlepší motorické schopnosti, kreativitu a zručnost. Váš malý kutil bude rád pomáhat při všech opravách, které mu přinesou neocenitelnou radost. Učí se tak přesnosti a pořádkumilovnosti.Sada obsahuje: kladívkomini metr (pravítko)klíčkleštěšroubovák2 šrouby2 maticeCelá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávanými barvami.Hračka splňuje bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Tato hračka je vhodná pro děti starší 3 let.Rozměry výrobku: 360 mm x 25 mm x 180 mm

Domů » Obchod » Dřevěná sada nářadí Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěná sada nářadí Viga – multicolor

EAN

6934510505325

Kód:

DS10857328