Dřevěná souprava malý kuchař Viga – multicolor

508 

Něco nového pro děti…. Malý kuchařský set….
Skvělá sada pro hru na kuchaře, doplněná o recepty, podle kterých vaše dítě připraví chutně vypadající salát. Při hře bude vaše dítě rozvíjet své nutriční povědomí. Pomůže vštípit zdravé stravovací návyky.
Sada obsahuje:
-misku,
-dřevěnou vidličku a lžíci,
– lahvičky s octovým dresinkem a olivovým olejem,
– přísady na přípravu salátu: listy hlávkového salátu, plátky červené papriky, plátky mrkve, rajče, okurka, kolečka cibule, avokádo, vejce,
+ leták s recepty
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Hračka je vhodná pro děti starší 18 měsíců.

2 skladem

Katalogové číslo: DS24883630 Kategorie: , ,

Něco nového pro děti…. Malý kuchařský set….Skvělá sada pro hru na kuchaře, doplněná o recepty, podle kterých vaše dítě připraví chutně vypadající salát. Při hře bude vaše dítě rozvíjet své nutriční povědomí. Pomůže vštípit zdravé stravovací návyky.Sada obsahuje: -misku,-dřevěnou vidličku a lžíci,- lahvičky s octovým dresinkem a olivovým olejem,- přísady na přípravu salátu: listy hlávkového salátu, plátky červené papriky, plátky mrkve, rajče, okurka, kolečka cibule, avokádo, vejce,+ leták s receptyCelá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Hračka je vhodná pro děti starší 18 měsíců.

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Dřevěné hračky pro nejmenší » Dřevěná souprava malý kuchař Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěná souprava malý kuchař Viga – multicolor

EAN

6934510516055

Kód:

DS24883630