Dřevěná stavební autíčka Viga – multicolor

491 

Vozidla malého stavitele od společnosti Viga jsou jednou z nejkrásnějších hraček, která dlouho vydrží a poskytne vašemu dítěti mnoho let zajímavé a kreativní hry. Šest jedinečných autíček, která se podílejí jako pomocníci na stavbě silnic nebo domů. O takové hračce bude snít každý malý chlapec. Dřevěná autíčka jsou ideální pro hraní doma i v terénu. Dítě si je rádo vezme na pískoviště nebo na hřiště. Batole si může vytvořit vlastní staveniště a přehrát si s vozidly mnoho scének.
Sada obsahuje :
buldozer
váleček
bagr
míchačku na beton
jeřáb
nákladní automobil

Tato hračka je určena pro batolata od 18 měsíců.
Celá hračka je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena nezávadnými barvami.
Hračka splňuje bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

2 skladem

Katalogové číslo: DS88415843 Kategorie: , ,

Vozidla malého stavitele od společnosti Viga jsou jednou z nejkrásnějších hraček, která dlouho vydrží a poskytne vašemu dítěti mnoho let zajímavé a kreativní hry. Šest jedinečných autíček, která se podílejí jako pomocníci na stavbě silnic nebo domů. O takové hračce bude snít každý malý chlapec. Dřevěná autíčka jsou ideální pro hraní doma i v terénu. Dítě si je rádo vezme na pískoviště nebo na hřiště. Batole si může vytvořit vlastní staveniště a přehrát si s vozidly mnoho scének.Sada obsahuje :
buldozer váleček bagr míchačku na beton jeřáb nákladní automobil
Tato hračka je určena pro batolata od 18 měsíců.Celá hračka je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena nezávadnými barvami.Hračka splňuje bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Dřevěné hračky pro nejmenší » Dřevěná stavební autíčka Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěná stavební autíčka Viga – multicolor

EAN

6934510505417

Kód:

DS88415843