Dřevěná tahací hračka na šňůrce Viga Pejsek – multicolor

452 

Šedobílý pes na provázku od společnosti Viga se bude hodit jako další pobídka k chůzi pro děti, které se učí dělat první krůčky. Módní a tlumené barvy dokonale obohatí vaši sbírku hraček. Malé štěňátko je dodáváno s vodítkem, které vám umožní vzít ho na procházku po koberci nebo po domě.
Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro batolata starší 18 měsíců.
Rozměry výrobku:
180 mm x 120 mm x 65 m

2 skladem

Katalogové číslo: DS69344278 Kategorie: , ,

Šedobílý pes na provázku od společnosti Viga se bude hodit jako další pobídka k chůzi pro děti, které se učí dělat první krůčky. Módní a tlumené barvy dokonale obohatí vaši sbírku hraček. Malé štěňátko je dodáváno s vodítkem, které vám umožní vzít ho na procházku po koberci nebo po domě.Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Tato hračka je vhodná pro batolata starší 18 měsíců.
Rozměry výrobku:180 mm x 120 mm x 65 m

Domů » Obchod » Dřevěná tahací hračka na šňůrce Viga Pejsek – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Tahací

Produkt

Dřevěná tahací hračka na šňůrce Viga Pejsek – multicolor

EAN

6934510516147

Kód:

DS69344278