Dřevěná tahací hračka na šňůrce Viga Vkládačka auto – multicolor

565 

Vzdělávací vkládačka – auto v nejmódnějších barvách letošní sezóny. Tahací auto je hračka, která vašemu dítěti poskytne mnoho let zajímavé a kreativní hry. Vzdělávací vkládačka se osvědčí jako pomůcka při rozvíjení motorických schopností a koordinace ruka-oko batolete. Kromě toho učí rozpoznávat barvy a tvary. Hračku lze používat jak jako nákladní auto na provázku – podporující fyzickou aktivitu -, tak jako třídič kostek.
Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami v tlumených barvách.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro batolata starší 24 měsíců.
Rozměry výrobku: 160 mm x 140 mm x 130 mm

2 skladem

Katalogové číslo: DS88401470 Kategorie: , ,

Vzdělávací vkládačka – auto v nejmódnějších barvách letošní sezóny. Tahací auto je hračka, která vašemu dítěti poskytne mnoho let zajímavé a kreativní hry. Vzdělávací vkládačka se osvědčí jako pomůcka při rozvíjení motorických schopností a koordinace ruka-oko batolete. Kromě toho učí rozpoznávat barvy a tvary. Hračku lze používat jak jako nákladní auto na provázku – podporující fyzickou aktivitu -, tak jako třídič kostek.Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami v tlumených barvách.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Tato hračka je vhodná pro batolata starší 24 měsíců. Rozměry výrobku: 160 mm x 140 mm x 130 mm

Domů » Obchod » Dřevěná tahací hračka na šňůrce Viga Vkládačka auto – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Tahací hračky

Produkt

Dřevěná tahací hračka na šňůrce Viga Vkládačka auto – multicolor

EAN

6934510516123

Kód:

DS88401470