Dřevěná vkládačka kostky Viga Zlomky – multicolor

315 

Výuka zlomků pro nejmenší. Kostky rozdělené na mnoho různých částí, které je třeba složit dohromady, aby vytvořily čtvercový tvar. Vzdělávací hračka, která rozvíjí matematické myšlení, pozornost a vizuální vnímání. Pomůcka pro přípravu na školní docházku.
Hračka je balena v barevném obalu s okénkem. Díky estetickému balení je hračka ideální jako dárek!
Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nazávadnými barvami.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro batolata starší 12 měsíců.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
Rozměry výrobku:
300 mm x 75 mm x 30 mm

2 skladem

Katalogové číslo: DS14920099 Kategorie: , ,

Výuka zlomků pro nejmenší. Kostky rozdělené na mnoho různých částí, které je třeba složit dohromady, aby vytvořily čtvercový tvar. Vzdělávací hračka, která rozvíjí matematické myšlení, pozornost a vizuální vnímání. Pomůcka pro přípravu na školní docházku.Hračka je balena v barevném obalu s okénkem. Díky estetickému balení je hračka ideální jako dárek!Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nazávadnými barvami.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Tato hračka je vhodná pro batolata starší 12 měsíců. TECHNICKÉ ÚDAJE:Rozměry výrobku: 300 mm x 75 mm x 30 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Tahací » Dřevěná vkládačka kostky Viga Zlomky – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Tahací

Produkt

Dřevěná vkládačka kostky Viga Zlomky – multicolor

EAN

6934510586478

Kód:

DS14920099