Dřevěná vkládačka Noemova archa Viga – multicolor

805 

Představujeme dřevěnou hračku od společnosti VIGA – vkládačka Noemova archa ze série PolarB. Skvěle podporuje dítě v rozvoji koncentrace, smyslových, motorických, obratnostních a kognitivních dovedností.
Hračka se skládá z figurek Noeho a jeho ženy, 5 dvojic zvířátek (slonů, lišek, ježků, zeber a ledních medvědů) a lodi na kolečkách s přiloženým provázkem na tahání. Ve střeše archy je vyříznuta rukojeť pro zvedání a na boční straně jsou otevírací dvířka.

Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena neškodnými barvami v tlumených barvách, které přitahují pozornost a podporují hru a zároveň poskytují spoustu zábavy. Barvy jsou 100% bezpečné a splňují bezpečnostní normy EN71 a ASTM.

Tato hračka je vhodná pro batolata starší 18 měsíců.

Rozměry výrobku:
D: 260 mm x V: 220 mm x Š: 135 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS67941719 Kategorie: , ,

Představujeme dřevěnou hračku od společnosti VIGA – vkládačka Noemova archa ze série PolarB. Skvěle podporuje dítě v rozvoji koncentrace, smyslových, motorických, obratnostních a kognitivních dovedností. Hračka se skládá z figurek Noeho a jeho ženy, 5 dvojic zvířátek (slonů, lišek, ježků, zeber a ledních medvědů) a lodi na kolečkách s přiloženým provázkem na tahání. Ve střeše archy je vyříznuta rukojeť pro zvedání a na boční straně jsou otevírací dvířka. Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena neškodnými barvami v tlumených barvách, které přitahují pozornost a podporují hru a zároveň poskytují spoustu zábavy. Barvy jsou 100% bezpečné a splňují bezpečnostní normy EN71 a ASTM. Tato hračka je vhodná pro batolata starší 18 měsíců. Rozměry výrobku:D: 260 mm x V: 220 mm x Š: 135 mm

Domů » Obchod » Dřevěná vkládačka Noemova archa Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěná vkládačka Noemova archa Viga – multicolor

EAN

6971608440519

Kód:

DS67941719