Dřevěná vkládanka Viga Abeceda – multicolor

188 

Vkládanka – abeceda od společnosti Viga je ideálním dárkem, který potěší každé dítě. Tato funkční hračka zabaví vaše děťátko na dlouhé hodiny díky pestrým barvám, trojrozměrným tvarům a obrázkům. Děti musí správně přiřadit dřevěná písmena abecedy k otvorům v podložce. Na každém otvoru je obrázek, který podněcuje dětskou zvědavost a usnadňuje přiřazování písmen. Malí čtenáři si tak formou hry procvičují manuální zručnost a zároveň se učí písmenka.
Sada obsahuje:
26 barevných písmen abecedy
1 podložku s obrázky
Hračka je určena pro děti starší 3 let.
Celá sada je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena nezávadními barvami.
Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našeho zboží, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

1 skladem

Katalogové číslo: DS45650379 Kategorie: , ,

Vkládanka – abeceda od společnosti Viga je ideálním dárkem, který potěší každé dítě. Tato funkční hračka zabaví vaše děťátko na dlouhé hodiny díky pestrým barvám, trojrozměrným tvarům a obrázkům. Děti musí správně přiřadit dřevěná písmena abecedy k otvorům v podložce. Na každém otvoru je obrázek, který podněcuje dětskou zvědavost a usnadňuje přiřazování písmen. Malí čtenáři si tak formou hry procvičují manuální zručnost a zároveň se učí písmenka.Sada obsahuje:26 barevných písmen abecedy1 podložku s obrázky
Hračka je určena pro děti starší 3 let.Celá sada je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena nezávadními barvami.Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našeho zboží, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).

Domů » Obchod » Dřevěná vkládanka Viga Abeceda – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Puzzle

Produkt

Dřevěná vkládanka Viga Abeceda – multicolor

EAN

6934510585433

Kód:

DS45650379