Dřevěná vkládanka Viga Tvary a barvy – multicolor

508 

Představujeme dřevěnou hračku od společnosti VIGA – vkládanku tvarů a barev ze série POLAR BEAR. Hračka se skládá z pohyblivého disku, 25 kostek v různých kombinacích barev a tvarů a oboustranných kartiček s obrázky. Bloky lze umístit na disk přiřazením správných tvarů a barev nebo na karty uspořádáním obrázků na nich zobrazených.

Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena neškodnými barvami v tlumených barvách, které upoutají pozornost a povzbudí ke hře a zároveň poskytnou spoustu zábavy. Barvy jsou 100% bezpečné a splňují bezpečnostní normy EN71 a ASTM.
Hračka je vhodná pro batolata od 18 měsíců.

Rozměry výrobku:
Délka: 220 mm x výška: 22 mm x šířka: 220 mm

3 skladem

Katalogové číslo: DS92613264 Kategorie: , ,

Představujeme dřevěnou hračku od společnosti VIGA – vkládanku tvarů a barev ze série POLAR BEAR. Hračka se skládá z pohyblivého disku, 25 kostek v různých kombinacích barev a tvarů a oboustranných kartiček s obrázky. Bloky lze umístit na disk přiřazením správných tvarů a barev nebo na karty uspořádáním obrázků na nich zobrazených. Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena neškodnými barvami v tlumených barvách, které upoutají pozornost a povzbudí ke hře a zároveň poskytnou spoustu zábavy. Barvy jsou 100% bezpečné a splňují bezpečnostní normy EN71 a ASTM.
Hračka je vhodná pro batolata od 18 měsíců. Rozměry výrobku:Délka: 220 mm x výška: 22 mm x šířka: 220 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Puzzle » Dřevěná vkládanka Viga Tvary a barvy – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Puzzle

Produkt

Dřevěná vkládanka Viga Tvary a barvy – multicolor

EAN

6971608440502

Kód:

DS92613264