Dřevěné chodítko Viga Slon – multicolor

1000 

Chodítka patří mezi nejčastěji vybírané hračky pro děti, které právě začínají dělat své první krůčky. Chůze s dětským chodítkem je skutečným potěšením, chodítko usnadňuje udržení rovnováhy při zdokonalování chůze. Kolečka chodítka jsou opatřena gumovými kryty, které tlumí hluk a zabraňují uklouznutí. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního bukového dřeva. Hračka dokonale kombinuje funkci chodítka a kočárku. Kočárek se bude líbit chlapcům i dívkám. Holčičky v něm budou převážet své panenky, medvídky a další plyšová zvířátka, zatímco kluci v něm budou vozit kostky, nářadí a mnoho dalších pokladů.
S tímto chodítkem budete moci sledovat, jak si vaše dítě rozvíjí nové motorické dovednosti.
Celá řada byla vyrobena z lakovaného dřeva a natřena netoxickými barvami v "polárních" barvách, které uspokojí každého uživatele a poskytnou mu spoustu zábavy.
Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našich výrobků, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly neškodné a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro děti starší 12 měsíců.
Rozměry balení:
D: 360 mm x V: 265 mm x Š: 80 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS27513213 Kategorie: , ,

Chodítka patří mezi nejčastěji vybírané hračky pro děti, které právě začínají dělat své první krůčky. Chůze s dětským chodítkem je skutečným potěšením, chodítko usnadňuje udržení rovnováhy při zdokonalování chůze. Kolečka chodítka jsou opatřena gumovými kryty, které tlumí hluk a zabraňují uklouznutí. Celá konstrukce je vyrobena z kvalitního bukového dřeva. Hračka dokonale kombinuje funkci chodítka a kočárku. Kočárek se bude líbit chlapcům i dívkám. Holčičky v něm budou převážet své panenky, medvídky a další plyšová zvířátka, zatímco kluci v něm budou vozit kostky, nářadí a mnoho dalších pokladů.S tímto chodítkem budete moci sledovat, jak si vaše dítě rozvíjí nové motorické dovednosti.
Celá řada byla vyrobena z lakovaného dřeva a natřena netoxickými barvami v "polárních" barvách, které uspokojí každého uživatele a poskytnou mu spoustu zábavy.Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našich výrobků, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly neškodné a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro děti starší 12 měsíců.
Rozměry balení:D: 360 mm x V: 265 mm x Š: 80 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Dřevěné hračky pro nejmenší » Dřevěné chodítko Viga Slon – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěné chodítko Viga Slon – multicolor

EAN

6971608440311

Kód:

DS27513213