Dřevěné korálky Viga 90ks – multicolor

469 

Barevná sada dřevěných korálků VIGA na navlékání, uložená v praktickém balení.
Balení obsahuje 90 kusů barevných korálků různých tvarů a 5 kusy navlékací šňůrky. Posouváním dřevěných korálků po šňůrce mohou děti vytvářet nekonečné vzory a kombinovat různé tvary a barvy.
Tato barevná navlékací sada upoutá dětské oči, které budou malé objevitelské ruce následovat. Hračka dává dítěti možnost vytvářet nové "korálkové řetězy". Kde si může samo vyrobit barevné korálky pro maminku nebo krásný náramek pro babičku.
Vzdělávací dřevěná hračka pozitivně ovlivňuje vývoj batolete – rozvíjí jeho manuální dovednosti. při hře si děti procvičují koordinaci ruka-oko a zrakové vnímání. Díky této hračce si naše batole rozvíjí představivost a asociační schopnosti.
Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Hračka je vhodná pro děti starší 3 let.
D: 13 mm x Š: 130 mm x V: 155 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS19961567 Kategorie: , ,

Barevná sada dřevěných korálků VIGA na navlékání, uložená v praktickém balení.Balení obsahuje 90 kusů barevných korálků různých tvarů a 5 kusy navlékací šňůrky. Posouváním dřevěných korálků po šňůrce mohou děti vytvářet nekonečné vzory a kombinovat různé tvary a barvy.
Tato barevná navlékací sada upoutá dětské oči, které budou malé objevitelské ruce následovat. Hračka dává dítěti možnost vytvářet nové "korálkové řetězy". Kde si může samo vyrobit barevné korálky pro maminku nebo krásný náramek pro babičku.Vzdělávací dřevěná hračka pozitivně ovlivňuje vývoj batolete – rozvíjí jeho manuální dovednosti. při hře si děti procvičují koordinaci ruka-oko a zrakové vnímání. Díky této hračce si naše batole rozvíjí představivost a asociační schopnosti.Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Hračka je vhodná pro děti starší 3 let.
D: 13 mm x Š: 130 mm x V: 155 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Dřevěné hračky pro nejmenší » Dřevěné korálky Viga 90ks – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěné korálky Viga 90ks – multicolor

EAN

6934510583040

Kód:

DS19961567