Dřevěné kostky geometrické tvary Viga – multicolor

632 

Barevná sada geometrických obrazců od společnosti VIGA podporuje rozvoj logického myšlení – poskytuje materiál pro cvičení a hry zaměřené na rozvoj logického myšlení.
Sada obsahuje 48 bloků, které se vyznačují čtyřmi základními znaky: barvou, tloušťkou, velikostí a tvarem. Krabice obsahuje bloky ve 3 barvách (červená, žlutá, modrá), 4 tvarech (trojúhelník, obdélník, kruh, čtverec), 2 velikostech (velký, malý) a 2 tloušťkách (tenký, silný).
Geometrické kostky pomáhají dětem naučit se rozpoznávat a pojmenovávat barvy, geometrické útvary (kruh, čtverec, obdélník a trojúhelník), rozvíjet představivost, zlepšovat počítání.
Sada obsahuje 48 barevných kostek. Celá sada je zabalena v dřevěné krabici se zásuvným víkem.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro děti starší 3 let.
Rozměry výrobku:
250 mm x 155 mm x 80 mm

2 skladem

Katalogové číslo: DS93840770 Kategorie: , ,

Barevná sada geometrických obrazců od společnosti VIGA podporuje rozvoj logického myšlení – poskytuje materiál pro cvičení a hry zaměřené na rozvoj logického myšlení. Sada obsahuje 48 bloků, které se vyznačují čtyřmi základními znaky: barvou, tloušťkou, velikostí a tvarem. Krabice obsahuje bloky ve 3 barvách (červená, žlutá, modrá), 4 tvarech (trojúhelník, obdélník, kruh, čtverec), 2 velikostech (velký, malý) a 2 tloušťkách (tenký, silný).Geometrické kostky pomáhají dětem naučit se rozpoznávat a pojmenovávat barvy, geometrické útvary (kruh, čtverec, obdélník a trojúhelník), rozvíjet představivost, zlepšovat počítání.Sada obsahuje 48 barevných kostek. Celá sada je zabalena v dřevěné krabici se zásuvným víkem.Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Tato hračka je vhodná pro děti starší 3 let.
Rozměry výrobku: 250 mm x 155 mm x 80 mm

Domů » Obchod » Dřevěné kostky geometrické tvary Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Tahací

Produkt

Dřevěné kostky geometrické tvary Viga – multicolor

EAN

6934510561642

Kód:

DS93840770