Dřevěné krájení potravin Viga – multicolor

668 

Krájecí sada od společnosti Viga je ideální hračkou, která podněcuje dětskou představivost. Zatímco rodič připravuje jídlo pro celou rodinu, náš malý kuchař nebo kuchařka připraví pokrmy na piknik s oblíbenými přílohami pro své panenky a medvídky. Díky bezpečnému noži, který je vyroben ze dřeva, bude dítě snadno "krájet" ovoce nebo zeleninu.
Další výhodou je, že všechny výrobky jsou spojeny suchým zipem, což poskytuje nekonečnou zábavu. Po skončení snídaně je lze opět složit dohromady.
Celá sada je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena nezávadnými barvami.
Sada obsahuje :
prkénko na krájení
nůž
meloun
mrkev
rajče
lilek
houby
česnek
hruška
banán
jablko
ryby
kuřecí stehno
Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.
Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našeho zboží, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Rozměry výrobku:
305 mm x 205 mm x 70 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS63962397 Kategorie: , ,

Krájecí sada od společnosti Viga je ideální hračkou, která podněcuje dětskou představivost. Zatímco rodič připravuje jídlo pro celou rodinu, náš malý kuchař nebo kuchařka připraví pokrmy na piknik s oblíbenými přílohami pro své panenky a medvídky. Díky bezpečnému noži, který je vyroben ze dřeva, bude dítě snadno "krájet" ovoce nebo zeleninu.Další výhodou je, že všechny výrobky jsou spojeny suchým zipem, což poskytuje nekonečnou zábavu. Po skončení snídaně je lze opět složit dohromady.Celá sada je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena nezávadnými barvami.Sada obsahuje : prkénko na krájení nůž meloun mrkev rajče lilek houby česnek hruška banán jablko ryby kuřecí stehno
Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.
Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našeho zboží, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Rozměry výrobku:305 mm x 205 mm x 70 mm

Domů » Obchod » Dřevěné krájení potravin Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěné krájení potravin Viga – multicolor

EAN

6934510595609

Kód:

DS63962397