Dřevěné logické puzzle Viga 24ks – multicolor

276 

Skládačky jsou klasické hlavolamy, které potěší každé dítě. Jsou krásně barevné, poskytnou vašemu dítěti zajímavou zábavu, která je na začátku vzdělávání velmi důležitá i formou hry, barevné postavičky na obrázcích upoutají pozornost. Podpoří poznávání barev i světa kolem nás, pomohou naučit se nová slova, říkanky a písničky.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro batolata od 18 měsíců.
Rozměry výrobku: 210 mm x 190 mm x 45 mm

3 skladem

Katalogové číslo: DS23436035 Kategorie: , ,

Skládačky jsou klasické hlavolamy, které potěší každé dítě. Jsou krásně barevné, poskytnou vašemu dítěti zajímavou zábavu, která je na začátku vzdělávání velmi důležitá i formou hry, barevné postavičky na obrázcích upoutají pozornost. Podpoří poznávání barev i světa kolem nás, pomohou naučit se nová slova, říkanky a písničky.Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Tato hračka je vhodná pro batolata od 18 měsíců.Rozměry výrobku: 210 mm x 190 mm x 45 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Puzzle » Dřevěné logické puzzle Viga 24ks – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Puzzle

Produkt

Dřevěné logické puzzle Viga 24ks – multicolor

EAN

6934510516086

Kód:

DS23436035