Dřevěné magnetické figurky Viga – multicolor

265 

Magnetické figurky – děti od společnosti Viga jsou vynikající hračkou pro rozvoj kreativity a představivosti. Barevné 3D kostky upoutají pozornost a zaujmou vaše dítě.

Hra s magnetickými kostkami spočívá v přiřazování prvků puzzle tak, aby vznikly 4 postavičky. Dvě dívky a dva chlapci.
Hračka má uvnitř bloku ukryté bezpečné magnety, které pomohou vést ruku vašeho dítěte. Díky tomuto řešení se batole nenechá odradit od hry, pokud nenarazí na místo pro něj určené ideálně. Pečlivě zpracovaná hračka stimuluje smysly logického myšlení a procvičuje manuální koordinaci dítěte.

Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami v zářivých barvách, které upoutají pozornost a povzbudí ke hře a zároveň poskytnou spoustu zábavy.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita našich hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
TECHNICKÉ ÚDAJE:
Rozměry výrobku: 1,5 x 2,5 cm:
Výška každé složené figurky je 125 mm.

2 skladem

Katalogové číslo: DS22657369 Kategorie: , ,

Magnetické figurky – děti od společnosti Viga jsou vynikající hračkou pro rozvoj kreativity a představivosti. Barevné 3D kostky upoutají pozornost a zaujmou vaše dítě. Hra s magnetickými kostkami spočívá v přiřazování prvků puzzle tak, aby vznikly 4 postavičky. Dvě dívky a dva chlapci.Hračka má uvnitř bloku ukryté bezpečné magnety, které pomohou vést ruku vašeho dítěte. Díky tomuto řešení se batole nenechá odradit od hry, pokud nenarazí na místo pro něj určené ideálně. Pečlivě zpracovaná hračka stimuluje smysly logického myšlení a procvičuje manuální koordinaci dítěte. Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami v zářivých barvách, které upoutají pozornost a povzbudí ke hře a zároveň poskytnou spoustu zábavy.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita našich hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
TECHNICKÉ ÚDAJE:Rozměry výrobku: 1,5 x 2,5 cm:Výška každé složené figurky je 125 mm.

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Puzzle » Dřevěné magnetické figurky Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Puzzle

Produkt

Dřevěné magnetické figurky Viga – multicolor

EAN

6934510596996

Kód:

DS22657369