Dřevěné magnetické puzzle Viga Lov ryb – multicolor

220 

Magnetická skládačka se skládá ze základny – magnetické desky s barevným obrázkem obyvatel podmořského světa, které je třeba umístit na správná místa pomocí tyčinky s magnetickou špičkou připevněné k základně provázkem, a 8 puzzlí, takže pomocí tyčinky můžete rybičky házet do vody a chytat je rybářským prutem.
Dřevěné puzzle " my ryby " a zároveň obratnostní hra pro děti od 18 měsíců je ideální do školky i na doma.
Sada obsahuje :
– puzzle z 8 dílků
– tyčinka na provázku zakončená magnetickým hrotem
– podložku se vzorem.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena netoxickými barvami v živých barvách, které potěší každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k barvení našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Hračka je vhodná pro děti ve věku od 18 měsíců.

1 skladem

Katalogové číslo: DS98652179 Kategorie: , ,

Magnetická skládačka se skládá ze základny – magnetické desky s barevným obrázkem obyvatel podmořského světa, které je třeba umístit na správná místa pomocí tyčinky s magnetickou špičkou připevněné k základně provázkem, a 8 puzzlí, takže pomocí tyčinky můžete rybičky házet do vody a chytat je rybářským prutem.Dřevěné puzzle " my ryby " a zároveň obratnostní hra pro děti od 18 měsíců je ideální do školky i na doma.
Sada obsahuje :- puzzle z 8 dílků- tyčinka na provázku zakončená magnetickým hrotem- podložku se vzorem.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena netoxickými barvami v živých barvách, které potěší každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k barvení našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Hračka je vhodná pro děti ve věku od 18 měsíců.

Domů » Obchod » Dřevěné magnetické puzzle Viga Lov ryb – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Puzzle

Produkt

Dřevěné magnetické puzzle Viga Lov ryb – multicolor

EAN

6934510584238

Kód:

DS98652179