Dřevěné oblékací puzzle Viga Medvídek – multicolor

181 

Oblékací puzzle s medvídkem od společnosti Viga je skvělá hračka pro všechny děti.
Sada obsahuje 18 dílků (6 x obličej medvídka – každý v jiné náladě, 6 x horní část těla a 6 x kraťasy), které lze libovolně sestavit na speciální podložce, která je zároveň víkem krabice.
Hračka umožňuje zlepšovat manuální dovednosti, poznávat a rozpoznávat emoce a rozvíjet představivost a kreativitu.
Díky dřevěné krabičce lze všechny dílky po hře uložit a neztratí se.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena netoxickými barvami v zářivých barvách, které upoutají pozornost a podpoří hru a zároveň poskytnou spoustu zábavy.

Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Hračka je vhodná pro děti starší 18 měsíců.
Rozměry balení:
Délka: 140 mm x výška: 43 mm x šířka: 130 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS94063838 Kategorie: , ,

Oblékací puzzle s medvídkem od společnosti Viga je skvělá hračka pro všechny děti.Sada obsahuje 18 dílků (6 x obličej medvídka – každý v jiné náladě, 6 x horní část těla a 6 x kraťasy), které lze libovolně sestavit na speciální podložce, která je zároveň víkem krabice.Hračka umožňuje zlepšovat manuální dovednosti, poznávat a rozpoznávat emoce a rozvíjet představivost a kreativitu.Díky dřevěné krabičce lze všechny dílky po hře uložit a neztratí se.Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena netoxickými barvami v zářivých barvách, které upoutají pozornost a podpoří hru a zároveň poskytnou spoustu zábavy. Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Hračka je vhodná pro děti starší 18 měsíců.Rozměry balení:Délka: 140 mm x výška: 43 mm x šířka: 130 mm

Domů » Obchod » Dřevěné oblékací puzzle Viga Medvídek – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Puzzle

Produkt

Dřevěné oblékací puzzle Viga Medvídek – multicolor

EAN

6934510564032

Kód:

DS94063838