Dřevěné puzzle Barvy Viga – multicolor

347 

Hra spočívá v přiřazení dílku s namalovanou nádobkou barevné barvy k ostatním dílkům odpovídajícím jeho barvě nebo v hodu kostkou, kdy si ze všech dílků vyberete prvek v barvě, kterou hodila kostka. Další možností je vybrat ze všech skládaček všechny dílky, např. se zvířaty, zeleninou, ovocem nebo předměty. V přiloženém návodu najdete návrhy variant hry s různou obtížností.
Primární funkcí skládačky není pouze výuka barev. Podporuje také: logické myšlení, postřeh, soustředění, drobnou motoriku a koordinaci zraku.
Sada obsahuje:
– 6 základních dílků (v podobě nádoby s barvou)
– 30 destiček s barevnými obrázky k přiřazení
– 2 hrací kostky
– Dřevěné destičky 5 x 5 cm
– Návod
Hračka je vhodná pro batolata od 3 let.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena neškodnými barvami, které přitahují pozornost, podporují hru a zároveň poskytují spoustu zábavy.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Rozměry balení:
Délka 207 mm x šířka 193 mm x výška 47 mm

2 skladem

Katalogové číslo: DS77385331 Kategorie: , ,

Hra spočívá v přiřazení dílku s namalovanou nádobkou barevné barvy k ostatním dílkům odpovídajícím jeho barvě nebo v hodu kostkou, kdy si ze všech dílků vyberete prvek v barvě, kterou hodila kostka. Další možností je vybrat ze všech skládaček všechny dílky, např. se zvířaty, zeleninou, ovocem nebo předměty. V přiloženém návodu najdete návrhy variant hry s různou obtížností.Primární funkcí skládačky není pouze výuka barev. Podporuje také: logické myšlení, postřeh, soustředění, drobnou motoriku a koordinaci zraku.
Sada obsahuje:- 6 základních dílků (v podobě nádoby s barvou)- 30 destiček s barevnými obrázky k přiřazení- 2 hrací kostky- Dřevěné destičky 5 x 5 cm- Návod
Hračka je vhodná pro batolata od 3 let.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena neškodnými barvami, které přitahují pozornost, podporují hru a zároveň poskytují spoustu zábavy.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Rozměry balení:Délka 207 mm x šířka 193 mm x výška 47 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Puzzle » Dřevěné puzzle Barvy Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Puzzle

Produkt

Dřevěné puzzle Barvy Viga – multicolor

EAN

6971608445057

Kód:

DS77385331