Dřevěné puzzle pro nejmenší Viga Jak roste… – multicolor

251 

Sada vzdělávacích skládaček podpoří poznávání rostlin a živočichů. Skládáním puzzle si dítě osvojí základní znalosti o okolním světě a navíc si procvičí paměť a drobnou motoriku.
Naše skládačky pomohou rozvíjet motoriku, logické myšlení a kreativitu díky neomezeným možnostem využití.
Prvky skládačky jsou ideální pro malé ručičky, takže učení se nikdy neomrzí. Takové cvičení je výbornou přípravou na budoucí předškolní vzdělávání i na společné hraní s dítětem.
Sada obsahuje 24 dřevěných prvků, na kterých jsou barevné obrázky znázorňující vývojová stádia zvířat a rostlin. Puzzle jsou kompatibilní – lze je libovolně kombinovat.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nazávadnými barvami.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k barvení našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Hračky vhodné pro děti starší 18 měsíců.
Rozměry výrobku: 210 mm x 190 mm x 45 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS52999136 Kategorie: , ,

Sada vzdělávacích skládaček podpoří poznávání rostlin a živočichů. Skládáním puzzle si dítě osvojí základní znalosti o okolním světě a navíc si procvičí paměť a drobnou motoriku. Naše skládačky pomohou rozvíjet motoriku, logické myšlení a kreativitu díky neomezeným možnostem využití.Prvky skládačky jsou ideální pro malé ručičky, takže učení se nikdy neomrzí. Takové cvičení je výbornou přípravou na budoucí předškolní vzdělávání i na společné hraní s dítětem.Sada obsahuje 24 dřevěných prvků, na kterých jsou barevné obrázky znázorňující vývojová stádia zvířat a rostlin. Puzzle jsou kompatibilní – lze je libovolně kombinovat.Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nazávadnými barvami.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k barvení našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Hračky vhodné pro děti starší 18 měsíců.Rozměry výrobku: 210 mm x 190 mm x 45 mm

Domů » Obchod » Dřevěné puzzle pro nejmenší Viga Jak roste… – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Puzzle

Produkt

Dřevěné puzzle pro nejmenší Viga Jak roste… – multicolor

EAN

6934510516093

Kód:

DS52999136