Dřevěné puzzle s čísly Viga – multicolor

241 

Toto puzzle obsahuje 31 dřevěných dílků s různými zvířaty a čísly.
20 dílků jsou puzzle s čísly od 1 do 10, ke kterým musíte přiřadit číslo s odpovídajícím počtem nakreslených zvířat.
Dalších 11 dílků obsahuje lokomotivu a 10 dílků se zvířátky ve vagónech s čísly od 1 do 10. Zábava spočívá v uspořádání vagónků, např. od nejmenšího čísla k největšímu, naopak, nebo v jakékoli jiné kombinaci, např. vagónky ve zvolené barvě. Puzzle určitě pomohou vašemu dítěti naučit se barvy, čísla a rozvíjet manuální zručnost.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena neškodnými barvami v pastelových barvách, které upoutají pozornost a podpoří hru a zároveň poskytnou spoustu zábavy.
Naší prioritou je bezpečnost dětí, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly neškodné a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro děti ve věku od 18 měsíců.
Rozměry balení:
D: 222 mm x Š: 132 mm x V: 47 mm

2 skladem

Katalogové číslo: DS71422156 Kategorie: , ,

Toto puzzle obsahuje 31 dřevěných dílků s různými zvířaty a čísly. 20 dílků jsou puzzle s čísly od 1 do 10, ke kterým musíte přiřadit číslo s odpovídajícím počtem nakreslených zvířat. Dalších 11 dílků obsahuje lokomotivu a 10 dílků se zvířátky ve vagónech s čísly od 1 do 10. Zábava spočívá v uspořádání vagónků, např. od nejmenšího čísla k největšímu, naopak, nebo v jakékoli jiné kombinaci, např. vagónky ve zvolené barvě. Puzzle určitě pomohou vašemu dítěti naučit se barvy, čísla a rozvíjet manuální zručnost.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena neškodnými barvami v pastelových barvách, které upoutají pozornost a podpoří hru a zároveň poskytnou spoustu zábavy.Naší prioritou je bezpečnost dětí, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly neškodné a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro děti ve věku od 18 měsíců.
Rozměry balení:D: 222 mm x Š: 132 mm x V: 47 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Puzzle » Dřevěné puzzle s čísly Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Puzzle

Produkt

Dřevěné puzzle s čísly Viga – multicolor

EAN

6971608440717

Kód:

DS71422156