Dřevěné puzzle Viga Jak roste miminko – multicolor

261 

Skládačka znázorňuje vývojové fáze dítěte v matčině bříšku. Nejprve je dítě tlusté, maličké. Tak maličké.
Pak roste a s ním i maminčino bříško. A miminko má stále méně a méně místa, i když na začátku trochu dovádělo… Má svůj soukromý bazének, ve kterém si hraje.
Teď je ten prostor maličký – a maminčino bříško je velké a kulaté jako míč. Nebude trvat dlouho a bude připraveno pozdravit maminku.
Na posledním obrázku můžete vidět, jak se maminka mazlí se svým Manželem.
Skládačka poskytne jednoduché znázornění toho, jak se miminko v maminčině bříšku vyvíjí, a pomůže také při sdělování radostné novinky – "budeš Velký bráška… Velká sestřička". Aby Naše miminko mohlo doprovázet své mladší sourozence v jejich vývoji.
Rozměry 295 x 145 x 13 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS98257825 Kategorie: , ,

Skládačka znázorňuje vývojové fáze dítěte v matčině bříšku. Nejprve je dítě tlusté, maličké. Tak maličké.Pak roste a s ním i maminčino bříško. A miminko má stále méně a méně místa, i když na začátku trochu dovádělo… Má svůj soukromý bazének, ve kterém si hraje.Teď je ten prostor maličký – a maminčino bříško je velké a kulaté jako míč. Nebude trvat dlouho a bude připraveno pozdravit maminku.Na posledním obrázku můžete vidět, jak se maminka mazlí se svým Manželem.Skládačka poskytne jednoduché znázornění toho, jak se miminko v maminčině bříšku vyvíjí, a pomůže také při sdělování radostné novinky – "budeš Velký bráška… Velká sestřička". Aby Naše miminko mohlo doprovázet své mladší sourozence v jejich vývoji.Rozměry 295 x 145 x 13 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Puzzle » Dřevěné puzzle Viga Jak roste miminko – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Puzzle

Produkt

Dřevěné puzzle Viga Jak roste miminko – multicolor

EAN

6934510504052

Kód:

DS98257825