Dřevěný box s nářadím Viga – multicolor

591 

Nářadí není jen hračka, ale je to také nové dobrodružství pro vaše dítě, které se od nynějška bude starat o opravy v domácnosti. Díky nástrojům v kufříku s nářadím bude mít naše dítě možnost rozvíjet manuální zručnost, rozvíjet koordinaci ruka-oko, sada učí kreativitě a podněcuje představivost.
Sada obsahuje základní kutilské nářadí, jako je šroubovák, kladivo, klíč a šroubky. Krabice má otvory, do kterých lze zašroubovat šrouby nebo zatlouct hřebíky.
Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.
Hračka splňuje bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Hračka je vhodná pro děti starší 3 let.
Rozměry výrobku: 250 mm x 120 mm x 140 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS26927426 Kategorie: , ,

Nářadí není jen hračka, ale je to také nové dobrodružství pro vaše dítě, které se od nynějška bude starat o opravy v domácnosti. Díky nástrojům v kufříku s nářadím bude mít naše dítě možnost rozvíjet manuální zručnost, rozvíjet koordinaci ruka-oko, sada učí kreativitě a podněcuje představivost.Sada obsahuje základní kutilské nářadí, jako je šroubovák, kladivo, klíč a šroubky. Krabice má otvory, do kterých lze zašroubovat šrouby nebo zatlouct hřebíky.Celá sada je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.Hračka splňuje bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Hračka je vhodná pro děti starší 3 let.Rozměry výrobku: 250 mm x 120 mm x 140 mm

Domů » Obchod » Dřevěný box s nářadím Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěný box s nářadím Viga – multicolor

EAN

6934510504946

Kód:

DS26927426