Dřevěný kávovar Viga – multicolor

487 

Kávovar Viga je set snů pro malého kuchaře. Děti napodobují své rodiče – proto chtějí začít den kávou stejně jako maminka a tatínek.
Taková sada skvěle zpestří každou dětskou kuchyňku – povzbudí je, aby zkoušely nové potraviny a pomáhaly s přípravou jídel.
Sada obsahuje:
– Kávovar
– 3 kávové kapsle (espresso, latte, cappuccino)
– šálek
– lžička
– krabičku na mléko

Řada hraček PolarB byla vytvořena s ohledem na očekávání rodičů, kteří chtějí, aby jejich děti rozvíjely své dovednosti prostřednictvím hry.
Celá sada je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena netoxickými barvami v "polárních" barvách, které uspokojí každého uživatele a poskytnou mu spoustu zábavy.
Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našich výrobků, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly neškodné a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro děti starší 3 let.
Rozměry balení:
Délka: 168 mm x výška: 160 mm x šířka: 95 mm

1 skladem

Katalogové číslo: DS45349952 Kategorie: , ,

Kávovar Viga je set snů pro malého kuchaře. Děti napodobují své rodiče – proto chtějí začít den kávou stejně jako maminka a tatínek.Taková sada skvěle zpestří každou dětskou kuchyňku – povzbudí je, aby zkoušely nové potraviny a pomáhaly s přípravou jídel.
Sada obsahuje:
– Kávovar- 3 kávové kapsle (espresso, latte, cappuccino)- šálek- lžička- krabičku na mlékoŘada hraček PolarB byla vytvořena s ohledem na očekávání rodičů, kteří chtějí, aby jejich děti rozvíjely své dovednosti prostřednictvím hry.Celá sada je vyrobena z lakovaného dřeva a natřena netoxickými barvami v "polárních" barvách, které uspokojí každého uživatele a poskytnou mu spoustu zábavy.
Naší prioritou je bezpečnost a kvalita našich výrobků, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly neškodné a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Tato hračka je vhodná pro děti starší 3 let.
Rozměry balení:Délka: 168 mm x výška: 160 mm x šířka: 95 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Dřevěné hračky pro nejmenší » Dřevěný kávovar Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěný kávovar Viga – multicolor

EAN

6971608440182

Kód:

DS45349952