Dřevěný labyrint Farma Viga – multicolor

496 

Prostorové bludiště je jednou z nejoblíbenějších hraček pro děti starší jednoho roku.
Barevně malovaný dřevěný podstavec bludiště znázorňuje farmu se zvířátky a figurkou traktoru k pohybu. K základně jsou připevněny dvě barevné tyče spletené do smyček, na kterých jsou umístěny různé barevné prvky a mezi nimi najdete: motýla, včelku, ptáčka, berušku, letadlo a korálky.
Sada obsahuje :
– dřevěnou základnu
– figurky traktoru a větrného mlýna
– dvě kovová poutka
– 5 korálků (motýl, včela, pták, beruška a letadlo)
– 7 barevných kulatých korálků.
Celek je vyroben z bukového dřeva a natřen netoxickými barvami v zářivých barvách, které potěší každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, kterými naše hračky malujeme, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Rozměry:
Délka: 220 mm x výška: 220 mm x šířka: 150 mm

2 skladem

Katalogové číslo: DS92183816 Kategorie: , ,

Prostorové bludiště je jednou z nejoblíbenějších hraček pro děti starší jednoho roku.Barevně malovaný dřevěný podstavec bludiště znázorňuje farmu se zvířátky a figurkou traktoru k pohybu. K základně jsou připevněny dvě barevné tyče spletené do smyček, na kterých jsou umístěny různé barevné prvky a mezi nimi najdete: motýla, včelku, ptáčka, berušku, letadlo a korálky.
Sada obsahuje :- dřevěnou základnu- figurky traktoru a větrného mlýna- dvě kovová poutka- 5 korálků (motýl, včela, pták, beruška a letadlo)- 7 barevných kulatých korálků.
Celek je vyroben z bukového dřeva a natřen netoxickými barvami v zářivých barvách, které potěší každého uživatele a poskytnou spoustu zábavy.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, kterými naše hračky malujeme, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Rozměry:Délka: 220 mm x výška: 220 mm x šířka: 150 mm

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Dřevěné hračky pro nejmenší » Dřevěný labyrint Farma Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěný labyrint Farma Viga – multicolor

EAN

6971608445613

Kód:

DS92183816