Dřevěný tangram Viga – multicolor

443 

Skládání puzzle pozitivně ovlivňuje vývoj dítěte, a co je důležitější, skládání puzzle není věkově omezeno. Je třeba zvolit úroveň obtížnosti a počet dílků podle věku a dovedností dítěte. Je dobré začínat s puzzle se dvěma nebo třemi dílky, aby se batole neznechutilo neúspěchy. Čím je dítě starší, tím je laťka nastavena výše, aby byla zachována poznávací a vzdělávací hodnota.
Prvky tangramu lze uspořádat různými způsoby, buď podle vlastní kreativity dítěte, nebo podle dodaných karet, které obsahují skládačky různé obtížnosti. Tangram je ideální pro školu, školku, domácí a terapeutické aktivity.
Sada se skládá ze 7 bloků a karet.
Skládání tangramu dokonale procvičuje paměť, rozvíjí manuální dovednosti, posiluje sebevědomí a podněcuje dítě k poznávání světa.
Celá sada je vyrobena z kaučukového dřeva a natřena nezávadnými barvami. Sada má dřevěný obal s "okénkem".
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Hračka je vhodná pro děti starší 3 let.

2 skladem

Katalogové číslo: DS58708431 Kategorie: , ,

Skládání puzzle pozitivně ovlivňuje vývoj dítěte, a co je důležitější, skládání puzzle není věkově omezeno. Je třeba zvolit úroveň obtížnosti a počet dílků podle věku a dovedností dítěte. Je dobré začínat s puzzle se dvěma nebo třemi dílky, aby se batole neznechutilo neúspěchy. Čím je dítě starší, tím je laťka nastavena výše, aby byla zachována poznávací a vzdělávací hodnota.Prvky tangramu lze uspořádat různými způsoby, buď podle vlastní kreativity dítěte, nebo podle dodaných karet, které obsahují skládačky různé obtížnosti. Tangram je ideální pro školu, školku, domácí a terapeutické aktivity.Sada se skládá ze 7 bloků a karet.Skládání tangramu dokonale procvičuje paměť, rozvíjí manuální dovednosti, posiluje sebevědomí a podněcuje dítě k poznávání světa.Celá sada je vyrobena z kaučukového dřeva a natřena nezávadnými barvami. Sada má dřevěný obal s "okénkem".Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Hračka je vhodná pro děti starší 3 let.

Domů » Obchod » Hračky » Dřevěné hračky » Dřevěné hračky pro nejmenší » Dřevěný tangram Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěný tangram Viga – multicolor

EAN

6934510563011

Kód:

DS58708431