Dřevěný vláček s kostkami Viga – multicolor

646 

Šedobílý vláček s tahacími vagónky je určen pro aktivní batolata.Vláček rozvíjí koordinaci ruka-oko, podporuje logické myšlení a umožňuje kreativní hru.
Sada obsahuje čtrnáct kostek v nejmódnějších barvách této sezóny, které lze kombinovat umístěním prvků na dřevěné kolíčky umístěné na třech pojízdných základnách.
Při hře se dítě naučí rychleji rozpoznávat barvy a tvary.Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.
Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).
Tato hračka je vhodná pro batolata starší 18 měsíců.
Rozměry výrobku:
408 mm x 120 mm x 80 mm

2 skladem

Katalogové číslo: DS24253702 Kategorie: , ,

Šedobílý vláček s tahacími vagónky je určen pro aktivní batolata.Vláček rozvíjí koordinaci ruka-oko, podporuje logické myšlení a umožňuje kreativní hru.Sada obsahuje čtrnáct kostek v nejmódnějších barvách této sezóny, které lze kombinovat umístěním prvků na dřevěné kolíčky umístěné na třech pojízdných základnách.Při hře se dítě naučí rychleji rozpoznávat barvy a tvary.Celá hračka je vyrobena z bukového dřeva a natřena nezávadnými barvami.Naší prioritou je bezpečnost dětí a nejvyšší kvalita hraček, proto dbáme na to, aby barvy, které používáme k natírání našich hraček, byly netoxické a splňovaly bezpečnostní normy (EN71 a ASTM).Tato hračka je vhodná pro batolata starší 18 měsíců.Rozměry výrobku:408 mm x 120 mm x 80 mm

Domů » Obchod » Dřevěný vláček s kostkami Viga – multicolor
Oddělení

KoupimDetem.cz

Výrobce

Kategorie

Hračky > Dřevěné hračky > Dřevěné hračky pro nejmenší

Produkt

Dřevěný vláček s kostkami Viga – multicolor

EAN

6934510516116

Kód:

DS24253702